Prijava

Ne razumijem, sad treba da pitam nekoga "eee oprosti je l mogu nešto smiješno da napravim sa tvojom slikom u photoshopu? xDDDD :PpPpP"

Proceni sam. Pogrešna procena i ide ban.

Šta, napišem da mislim da je neki ban pretjeran i treba da dobijem mjesec dana?

Kod ovog drugog pravila postoji obrazloženje bana. Nema potrebe da se bilo kome šta objašnjava dalje od tog obrazloženja. Može da se ignoriše jedan put, dva puta, ali ako smaraš sa tim pitanjem ide ban.

Kaizen je nas postavio za moderatore, ako mu se ne sviđa kako radi neko od nas skinuće nas, ali opet ja ovde odgovaram njemu, a ne svakome.

Brate mili! Kada bi se ljudi ovoliko primali za banovanje voditelja u zemlji Srbiji, i neke druge bitne teme - gde bi nam bio kraj...

Proceni sam. Pogrešna procena i ide ban.

http://i.imgur.com/X2EjgBg.jpg

Toplo? Hladno?

PS: Ko bi se postidio da bude fotošopiran pored saše matića?

Brate mili! Kada bi se ljudi ovoliko primali za banovanje voditelja u zemlji Srbiji, i neke druge bitne teme - gde bi nam bio kraj...

+ beskonačno

xax mamu ti ...xxaxa

НЕ ДИРАЈТЕ МЕ У БРАТА БУРЗУМАААААААААААААА

ЈЕРИ МОГУЋЕ ДА ЈЕ ОВО БУРЗУМОВ НАЈПОСЛЕДЊИ ПОСТ У ФИРМИ ВУКАЈЛИЈА. ДОО??? ПЛАЧЕМ ОВДЕ...

Burzum
Мени би цифра од тачно 100к евра решила 80 посто проблема које имам у животу. Прво и основно стамбено питање, а у те паре би се угурало још по нешто. У сваком случају, био сам у неком каналу у задње време и добијем на клаџи 4000 кинти, нисам осећао ни трунку задовољства, јер знам да ми та кинта колико год је немао пре тога ништа не решава. САМО СТО СОМА ЈУРА!

Zašto vi moderatori, vođeni makimom "hleba i igara", ne pokušate da smirite uzavrele strasti vukajlijaške kuke i motike jednim malim ad hoc takmičenjem?

ЗАТО ШТО НЕМАЈУ ЛЕБА, АДВОКАТОРУ...

Neka tema za takmičenje bude leba i uz leba. Onda ima i leba i igara.

КАЈЗЕНЕ ДАЈ НЕКИ ДИНААР ТРЕБА НАМ ЗА ЛЕЕБАААА КАМЕН ТИ УСТА

Takmičenje? Odakle energije za to posle ovakvih smaračkih dana?

Agilni
Takmičenje? Odakle energije za to posle ovakvih smaračkih dana?

Dajte ljudima neku temu tipa - napljuj omiljenog moderatora ili tako nešto. Izbace malo iz sebe frustraciju i svi srećni

Da li će miličić jebati maiku,sestru i ćerku kikboks sudiji ili to zadovoljstvo imaju samo košarkaške sudije

Ima smisla samo ako ženski moderatori budu izostavljeni.

КАКВА ГРУПА РЕТАРДИРАНИХ БИЋА

Budi precizniji, moliću.

stvarno treba neko novogodisnje takmicenje