Prijava

Evo pitanje: Koliko košta kila emocija na pijaci? Samo ozbiljni odgovori!

iskreno, jednom sam bio odustao od okupljanja, čini mi se da ću ponovo
Jebote maksuz dođem u bg zbog toga
i ajmom jedna pesma za rastanak
https://www.youtube.com/watch?v=18CS7qh84Tw

zabrana drvenog advokatisanja i dolazaka sa duplog da se smara oko bana je do jaja pravilo.

Zabrana fotošopa privatnih slika takođe.

Samo da smislim neki vrckav primer

Zabranjeno je koristiti tuđe privatne fotografije, čak iako su prethodno objavljene na forumu i od njih praviti montaže, Internet mim (meme) i slično. Jedino u slučaju da je autor koji je na fotografiji jasno objavio da je sa tim u redu, onda može.

Ovakav prekršaj od sada sa sobom povlači trajni ban.

Zabranjeno je spemovanje pitanjima zašto je neko banovan. U rubrici "Banovani", kao i na profilu banovanog postoji jasno naveden razlog bana.

Svako postavljanje ovakvih pitanja na već postojećim temama povlači dužinu bana identičnu kao kod autora za kojeg se raspitujete.

Otvaranje posebne "advokatske" teme povlači trajni ban.

Ne vidim ništa nejasno.

Dzoni brate, svi smo ista govna. Zajebi te tripove da ste vi neki zakon na ovom sajtu. Vidite i da kajzena voli kljukac a vi se primili na ''ovlascenja''.

Ja samo vidim da vam advokati smetaju.

Nisam zakon, kada ne budem mod, ako to radim, neka banuje mod tada mene.
Niko se nije primio, a ta pravila su sasvim normalna.

A kad su modovi drzali meme sa jebacevom slikom na avataru?
vidim da ste ignorisali to pitanje.

Zabranjeno je koristiti tuđe privatne fotografije, čak iako su prethodno objavljene na forumu i od njih praviti montaže, Internet mim (meme) i slično. Jedino u slučaju da je autor koji je na fotografiji jasno objavio da je sa tim u redu, onda može.

Nije rekao da moze.

Zabranjeno je koristiti tuđe privatne fotografije, čak iako su prethodno objavljene na forumu i od njih praviti montaže, Internet mim (meme) i slično. Jedino u slučaju da je autor koji je na fotografiji jasno objavio da je sa tim u redu, onda može.
Ovakav prekršaj od sada sa sobom povlači trajni ban.

Ne razumijem, sad treba da pitam nekoga "eee oprosti je l mogu nešto smiješno da napravim sa tvojom slikom u photoshopu? xDDDD :PpPpP"
Je l vi modovi pitate pičke "eee sviđaš mi se je l mogu da te jebem? :+)))))"

Zabranjeno je spemovanje pitanjima zašto je neko banovan. U rubrici "Banovani", kao i na profilu banovanog postoji jasno naveden razlog bana.
Svako postavljanje ovakvih pitanja na već postojećim temama povlači dužinu bana identičnu kao kod autora za kojeg se raspitujete.

Otvaranje posebne "advokatske" teme povlači trajni ban.

Šta, napišem da mislim da je neki ban pretjeran i treba da dobijem mjesec dana?

Napravićete reddit od vukajlije...

Za lemaju, retroaktivno nažalost, mada je prvo koliko sam primetio usavršila...
https://www.youtube.com/watch?v=EtkrESRPJks

Nije rekao da moze.

Thug life... Eno vam je kafana prazna idite banujte se

Сада је јасно као дан да је сва ова фрка настала због трзавица између Лемаје и Главног. Остаје само да видимо колике су сујете и да ли је свима океј непотребно тренирање строгоће на Псету и Јебачу који су се спрдали спрдње ради и који нису имали појма да је ишта било на окупљању.