Prijava

kresni nas
aktiviraj nas
da jebemo đurička i nato pakt

Панинаро, због таквих као ти Србија ће много теже скинути западну омчу око врата. Не знам да ли планираш да имаш потомство, али због њих би добро требао да размислиш о твом ставу. Знам много припадника мањина који више воле и цене Србију од нас самих, свесни су да нису Срби, али и да ту живе и да вероватно неће никад моћи да је напусте, па због тога желе да учине живот бољим ту, али нажалост пуна је Србија ликова попут Панинариа којем је лакше да упире прст у неког, и да буде срећан са оним што мисли да има, него да лепо узме ствар у своје руке и да се бори да се у његовој месној заједници живи боље, одатле све почиње, Влада је производ лоше вођених месних заједница.

ceo čačak osuđuje paninarovu sumnju čule
nemoj primaš ksrcu

Chule37
Панинаро, због таквих као ти Србија ће много теже скинути западну омчу око врата. Не знам да ли планираш да имаш потомство, али због њих би добро требао да размислиш о твом ставу. Знам много припадника мањина који више воле и цене Србију од нас самих, свесни су да нису Срби, али и да ту живе и да вероватно неће никад моћи да је напусте, па због тога желе да учине живот бољим ту, али нажалост пуна је Србија ликова попут Панинариа којем је лакше да упире прст у неког, и да буде срећан са оним што мисли да има, него да лепо узме ствар у своје руке и да се бори да се у његовој месној заједници живи боље, одатле све почиње, Влада је производ лоше вођених месних заједница.

SPASIMO SRBIJU OBESIMO SE!

Sirkan ima resenje, na prvi pogled djeluje dobro. A i na drugi :)

Сјано Пани! Крени ти први.

Проверићу га, па ти јављам.

JAVI, BRATE, ALI BRZO, NE DOZVOLI DA GORIMO NA ZERAVICI

Vuk Tomic je buraz debila sa kojim sam išao u razred. Tj debilke. Vrlo homoseksualnu auru ima mali. Plus što ukrašava kuću ko degen već 20 godina. Iskreno transferiše blam po Gostivarskoj. Ćale mu bio jaka glava za vreme Slobe, držao onaj salon automobila u bioskopu Voždovac. Jbt Bušmane prejak si sa informacijama.

koji si resursni centar pohađao, bush? ko ti je radio IROP?

Brate ja ću se boriti za buduće generacije sa jedno 50 godina, ne isplati se boriti dok si još mlad.

Haha koji retard, ali najbolja mi je izjava:

Ništa nije bitno, samo da kuća bude ukrašena sa što više stila

A onda vidimo sliku:
http://www.novosti.rs/upload/images/2014//12/27/Kuca-sa-ukrasima-01.jpg

Da li sme da se pita u vezi svog bana nešto? U "obaveštenju" ne piše ništa za to.
Ali pošto se dobija ban i kad spomeneš tuđe, kad nigde nikog ništa ne pitaš, već samo konstatuješ, ništa me ne bi čudilo...

Paninaro idi kljucaj zob sa švecine sise.

Бушидо, вама+ од мене

Ozbiljan tard je Vuk Tomić. Onako incestoidno deluje. Ne onako volšebno incestoidno, kao kada navodimo primer opštenja Paninara sa crevom za ispumpavanje septičke jame, već onako trve incestoidno kao engeski plemić. Svašta se dešava pod svetlima ove kuće cenim.

Dankane mačkaro :*

:* Прељепи мој