Prijava

Немој, љубим те. Прокуваће ми мозак од "Панинара у црном"

Paninaro u crnomgorskom

пани леђенда

morate nauciti da razmisljate izvan kutije. ti dankane nemoj, samo klipuj, boli te kurac :)

Ми би размишљали ван кутије, али не морамо. Јер не живимо у истој као ти :(.

We're on the road to nowhere

Он не живи у кутији. Него у котлини. Подножју црногорских гудура.

kutijica jes malena
al je časna i poštena

Au kakvo šukanje sa obe strane, sad se zakuvava.

Помирио се Пани... Да ћу да му шукнем на сваку његову 10 пута боље, а да не поменем козу :). Лепо ја рекох за њега једном давно. Јуче. Панинаро је само вонаби Данкан :(

Директоре, радимо за народ, не за Владу. Један од наших планова је да смањимо утицај западних плаћеника на наше политичаре. И радимо на томе да се кроз неколико година у Србију уведе морална полиција која би искључиво радила на контролисању политичара, али за сад имамо јако малу подршку политичара у томе, да не кажем немамо, ал' полако спремамо план како да оформимо ту полицију, кад већ постоји комунална, може и морална, то је један од главних разлога зашто сам пристао да радим у овој служби.

Ево га смеје се, педер :)

Директоре, радимо за народ, не за Владу. Један од наших планова је да смањимо утицај западних плаћеника на наше политичаре. И радимо на томе да се кроз неколико година у Србију уведе морална полиција која би искључиво радила на контролисању политичара, али за сад имамо јако малу подршку политичара у томе, да не кажем немамо, ал' полако спремамо план како да оформимо ту полицију, кад већ постоји комунална, може и морална, то је један од главних разлога зашто сам пристао да радим у овој служби.

+1

ako nešto treba, zovi
znaš broj

ako nešto treba, zovi
znaš broj

+1

Хвала на подршци, због таквих се вреди борити.
За сад се држимо некако, али ако остане овако како је данас, и ови удари са свих страна, али нажалост не нападају нас који смо обучени за то, већ наше саборце који то раде волонтерски, као што су неки новинари, глумци, писци, чак и спортисти, чак после првог напада многи одустају, јер нису обучени као ми, проблем је што и све то раде волонтерски, а ови им дају много бољу своту да пређу за њих.
Анегдота са посла, за време поплава у Србији, један новинар који подржава наш рад, а ради за Блиц, је покушао 12 пута да објави вест о Вучићу, али је сваки пут одбацивана због неких смешних разлога, касније му је речено да информације проследи неком другом, па ће тај други да напише вест, нормално вест која је требала да буде критика је постала хвалоспев.

већ наше саборце који то раде волонтерски, као што су неки новинари, глумци, писци, чак и спортисти

meni su glumci sumnjivi
sto lica imaju

Директоре, њихов циљ је да у што бољем светлу представе Србе кад глуме, то јест народ, обичног човека, кад је Ђуричко пристао да глуми код Анђелине Жоли у филму, одма смо знали, иако нигде није било званично објављено, јер смо добили информацију од једног од глумаца који је близак са њим, када смо му саопштили да није паметно да глуми у том филму, исти дан смо добили претећи позив од једног угледног политичара да није паметно да се мешамо у уметничко стваралашто, да може лоше да се одрази на нашу даљу будућност. Покушали смо политички да га уништимо, али нажалост иза њега стоје јаке западне службе, и тренутно нисмо у финансијским могућностима да се боримо са истима.

mamu im jebem onu pokvarenu i bogatu
u pičku

Ђубрад јебена. Једва чекам да нас активираш, Чуле.