Prijava

jbg,brus,preozbiljno gledas na to...

A jebiga, uslovni refleks, zar ne možeš prosto da mu kažeš da je budala, glup, konj, svinja, magarac, neoprani papak blatnjave svinje ili konjska podguzna muva? Sve su to uvrede, ali samo onom kome su i upućene. Ovo nije, bar po meni. Naravno, ne banujem za to ali mi svejedno jako smeta.

Pucate po šavovima svi, od modova, preko neruotičnih ha-ha autora. Mislili ste takmičenjima da ih zabavite, kao da su deca u vrtiću. Vidite, nisu oni deca u vrtiću, a vi niste vaspitačice. Njih ne možete oblikovati kao glinu pošto su oni već oblikovani. Izgubili ste sve konce odavno i sada proživljavate svoje najgore snove. Tako je to kada nemate života van Vukajlije.

S
T
R
I
C
za demigoida prsotinu

http://i.imgur.com/d4mrLQz.png sta je ovo...paranoise me...tamo na fb-u gde je spisak onih s kojima sam cetovao...a ovo 46m,54m,2h skk ovo cetovi stari vise od mesec dana bez poruka na njima...

pre koliko su bili online

dobro je...mislio sam da vise ne postoji to da pise kad je neko offline/online

је ли реално кад попијеш фервекс да ти се све успори и да поспано гледаш бледо око себе и зобг чега је то тако? не пијем те прашкове али сам морао да радим под температуром па сам попио један прашак.

Neko ti sipao drogu u lek!

Jeste, hoće ferveks da zvekne i da uspori, ali ništa psihoaktivno. Ja kad sam osetio taj efekat, jedno vreme zanosio sam se idejom da ga šmrčem, a onda sam se setio onog stepa iz kesice, i odbila me sama pomisao da šmrčem step iz kesice.
Mislim i da ima neko upozorenje, da oće da zvekne ferveks.

Јел то оно што се размути у топлој води? Ја сам једном пио неки тилол хот и толико ми спуштао притисак, исто сам се тако осјећао. Ваљда садржи неки псеудоефедрин па од тога...

Kao i drugi lekovi i fervex za odrasle može kod određenih osoba izazvati slabije ili jače neželjene efekte:
suvoća usta, otežano mokrenje, pospanost, nejasan vid usled poremećaja akomodacije oka (sposobnost prilagođavanja oka da se vidi jasno bilo da je objekat blizu ili daleko), zbunjenost, mentaina konfuzija i uznemirenost kod starijih osoba. Prijavljeno je nekoliko veoma retkih slučajeva trombocitopenije (smanjenje broja trombocita (krvnih pločica) u perifernoj krvi koji imaju značajnu ulogu u koagulaciji krvi). Retki su slučajevi pojave osipa, crvenih pečata na koži, koprivnjače (erupcije kože nalik na one kad ožari kopriva) i/ili pojave alergijskih reakcija: u tom slučaju treba prekinuti sa terapijom i odmah se obratiti lekaru.

Ма бјежи, то буквално више штети него што користи. За температуру је најбољи обичан андол 300, мени много боље помогне од парацетамола, који је више да ублажи болове и умртви.

хвала. добро тако ми се и чинило самосам раније капирао да у такве прашкове стављају неке безвезе састојке и да има највише плацебо ефекат. да у ствари то не треба пити ако није нека превисока температура.

Ko te terao da radiš bolestan, reci nam, Trućko, da izrazimo oštar protest i eventualno da Director napravi poster? Doduše, on će ga malo personifikovati u AV-a, ali i to se računa

У то стављају парацетамол (око 300 мг), аскорбинска киселина (то је ваљда витамин ц) и псеудоефедрин око 50 мг. Значи имаш парацетамола скоро дупло мање него у таблети, а више штети, не знам ко се није жалио на те прашкове. плус скупље

Мене тај фервек увек собали у року од одмах, а и пише тамо да има "благо седативно дејство" лол, дође ми некад да га пијем кад не могу да спавам. Мада имам неку политику против хемије, па се суздржавам.

Не иде псеудоефедрин у фервекс него у дефринол, али да је говно говно је, боље узми шумећи парацетамол - имаш исти ефекат, али без икаквих додатних срања

Bruce procitaj pvt vise.
EDIT DA NE BUDE SPEM: uzmi belog luka XD