Prijava

Što ovoliko ljudi razmodovano?

kažu da su tražili sami.

Što ovoliko ljudi razmodovano?

Ja upravo dođoh da pitam. Nisam bila tu dva dana, svaki put se nešto desi. lolo
Videh sad ima neka tema tamo.

Realno jeste smor na sajtu, ali ne znam koliko je to do modova (što se mene bar tiče, jer ja slabo nešto sa njima komuniciram), koliko je možda ljude sve smorilo. Ali obično ide tako, nekoliko meseci bude super, pa onda sranje, bar meni. Tamo negde pred leto mislim da je bilo nepodnošljivo. Nisi mogao ništa postaviti, a da neko ne ispemuje i pokuša da bude duhovit. Mnogo se forsiralo to.

Ali dobro, vidim zaključana tema, verujem da su prežvakali sve što se moglo, nećemo i ovde da smaramo.

Јe л' може неко да банује овог досадњаковића који спомиње туђе мајке, да се не расправљам са њим преко порука.

može, ionako je dupli

сређено фендере

TREBA MI NEKO DOBRE VOLJE DA.MI NAPISE SASTAV NA ENGLESKOM. PVT.

апелујем на јавност да се у оваквим ситуацијама не излази у сусрет. не треба да напомињем да иза овога не стоји зла намера, то је ваљда свима јасно. хвала

Шоми, одабери ми дефку димам за чет. Поуу

Da li neko ima link za Winrar x64 (win 7)?

Sjebao mi se nešto komp, instaliram sve ponovo i ne mogu da nađem free verziju.

Snašao sam se, nema veze.

Zahvaljujem se na sastavu, valjda će dobro proći pozz.

Džoni, uzmi 7-zip. Bolji, brži od Winzipa i Winrara. Rus ludi napravijo.

Fala Seltik, al već sam ovo instalirao, a radi mi posao.

да имаш медаљу? сређено шљиво

расни, неће добро проћи зато што, пази сад овај обртни момент, буквално нећеш веровати шта се затим десило (ВИДЕО) нема шансе да је неко извалио твој пост, био спреман да пише саставе на енглеском и то баш теби јер је четвртак у 10 баш погодан и супер дан за писање састава, изразмењивао пвт-ове са тобом о теми састава, смислио па написао састав и послао назад, и све то за сат времена, ОПАААА
https://www.youtube.com/watch?v=mVgXGw_XhRQ

Oces sliku poruke, sastav 120 reci max, da se preprica.

Vidro, da l' si tu? Da te pitam za one farbe za kosu.

smorka jesi se zaposlila u apoteci nekoj?