Prijava

Nisam još. Ali ako ti treba neka informacija, slobodno me pitaj u pvt. :)

Aj, Vidro, poslaću ti sad u pvt.

Imam broj racuna na koji trebam da uplatim pare, jel trebam i ja imati racun? Ili moze samo onako da se uplati?

ne moraš ti da imaš račun

A koliko para banka uzme? I jel mora u istoj banci?

ne mora u istoj. Posta ti uzme 45 dinara i bude prebaceno sutra. Banka uzme malo vise, al prebaci u roku od par sati.

Ma boli me kad ce da legne nije meni svakako.

Da li je moguće da me lik ceo dan proganja i psuje na sajtu, i da mi kao u šali preti ubistvom, i da se svi čude što se nerviram, jer lik je budala, pa sve to treba da shvatim kao šegu, a čim je pomenuo seks sa određenom osobom, to više nije šala, i momentalno je banovan zauvek? Poželim i ja da budem ponekad moderator i donosim pravične odluke, nemotivisane statusom određenih osoba ovde.
Al samo kažem, odbanovaće ga neko kad sajt dospe u situaciju da mora da se izvlači jeftinim debilizmom.

Odgovorite Vladi limaru! Ovo su ozbiljne stvari!

Валде, видиш што је тражена смена тима. лоло

Само у кост Валде, све си у праву.

I can't breathe

Poželim i ja da budem ponekad moderator i donosim pravične odluke, nemotivisane statusom određenih osoba ovde.

Каизене, реагуј! Ионако Валдемара предлажемо одавно за мода.

Zasto Vald i Granjka jos nisu umodovani?

protiv granjke je nataša kandić, a ona se ovde dobro kotira

Fali samo da ga startuje Sonja Liht i da bidne koNpletna ličnos´. :)

http://vukajlija.com/zabava/posteri/712594

koji bi to balansirajuci tandem bio, sve bi ove depresivne siljokurane rasterali ko macke s jebista.

Миле гастарбајтеру, а што ти не би био мод? Ионако нема модова у изгнанству од кад је Келт ражалован.

mogo bi i mile sa njima, fali prosrpski(iako je pobego peder) orijentisanih modova

luks, stevan(ldp), granjka, valdemar(ldp), you can handle the trutj, mile
eto moj predlog

i razmodovati vidru, nju podrzava samo marko

moze i onaj isxmih al da bleji samo na posterima i da se ne mesa previse
mile i luks neka rade na definicijama
granjka i vlade limar neka uredjuju forum(moderisani deo jer rece kazandzija da ce biti i nemoderisani)
ju ken hedl nek pici sportske teme i razmatra banove
a stecan neka samo glumi zastitnika cigana i ostalih "ugrozenih" i neka ne sere previse