Prijava

Није имо Макси шта да их гура, кад то јесте Макси. лоло

Ali koliko god se mučio one marbo čipseve nije uspeo da izgura, čak iako su njegovi dva dinara jeftiniji!!!!1

Dabogda srpski seljak stiso muda ko francuski seljak, izleteo na ulice sa šleperima balege, izglasao kršten zakon o uvozu hrane u zemlju. Fali nam proizvodnja vrhunske, vrhunski skupe, garantovano domaće hrane, da srpski buržuj ima šta da kupi i da ima šta da se izveze evropskom buržuju.

je l' i uz to non-gmo?

GLEDAJMO U PRAZNI ZID VUKAJLIJE, PROČISTIMO NAŠE MISLI OD NEČISTIH, I OSTALIH LOŠIH I KRENIMO IZPOČETKA

http://x.vukajlija.com/assets/themes/green/bg1-e84119369fd139854c91d5c4f0169ae8.jpg

Ne kaže se balega nego stajsko GMOjivo

Onako cu da nakupim za more i za ameriku recimo.

To ti misliš da ćeš na more a ustvari ćeš na GMOre, samo te lažu...

To ti misliš da ćeš na more a ustvari ćeš na GMOre,

AHHAHAHHAHAHAH

sad se plašim posle ovih postova da mi ne utrape gmonzu mesto bronze.... :/

GMOramo podizati svest narodu o GMOvnima kojima se hrane !!!

Mi pravimk Dobro čajnu, kulen i domaću. Znači, prvo odabereš meso za nas a onda kad ostanu kožure i tkiva, praviš Dobro. Al kurac, Dobro čajna 700 dindži a naša 1200, našu niko i ne pogleda a Dobro jedu i plaču od sreće, majke im ga.

Inače meni Dobro ne ulazi u promet, majke im ga Dobro nabijem.

P.S NE JEDITD DOBRO VIRŠLE, MAKEDONCI NEKI PRAVE SPLAČINE!

ko će bidi GMOderator na Vukajljij

EDIT: GMOkajliji

Odo da spavam, nadam se da sam pomogao.

GMOže oprosi im, ne znaju šta rade...

P.S NE JEDITD DOBRO VIRŠLE, MAKEDONCI NEKI PRAVE SPLAČINE!

E, Tilmo, el mi veruješ da sam od tih Makedonaca probala neka tri proizvoda, to su tolika teška sranja da ja nemam reči.
Ček, gde ono beše ti radiš, isparilo mi na momenat. :/

Пекабеско није лош.

JESI TILMO MAĐIJO! SAD MI JE SVE POTAMAN. NIKAD VIŠE DOBRO VIRŠLE I ČAJNU OD 700 KINTI! OD SADA SAMO PILEĆA PRSA OD 200 KINTI I OSTALE MESNE PRERAĐEVINE KOD MATIJEVIĆA! MAKAR NIJE MAKEDONAC!

Smorka, Makedonci znaju da naprave sir, vino i ajvar. To je jedino što valja uzimati njihovo. Pod uslovom da opet nije neka uvozna splačina.

Jebite vi mene, al onaj poli parizer ne bi bio onako prejak da se pravi od vrhunskog mesa(ili mesa generalno).

Smorka, Makedonci znaju da naprave sir, vino i ajvar.

i ajvar.

ajvar.

ajvar

a PINĐUR ?

Imao bih raznorazno pitanje za Radjarda Kuplunga da li čita pvt?

Znam da oni tamane i one leblebije ko nezdravi

axaxaxaxxa NEZDRAVI looooool

Smorka, Makedonci znaju da naprave sir, vino i ajvar. To je jedino što valja uzimati njihovo. Pod uslovom da opet nije neka uvozna splačina.

E, baš je ajvar biio, užasan nekako, kao da su kilo sirća sipali. Neki Bonum valjda, ali valjda. A baklave tek.... To tata kupio, bilo mi ga žao, kako se razočaro jbg.

Jebite vi mene, al onaj poli parizer ne bi bio onako prejak da se pravi od vrhunskog mesa(ili mesa generalno).

HAHAHHAHAHHA I JA SAM TO PRIMETILA
+10000000
IMA NEKI BAŠ ONAKO JAK UKUS DA SE NAVUČEŠ NA TO, garant ga kupaju u natrujum-glutamatu, lopatama posipaju