Prijava

Е да, причо ми рођак давно, радио као пословођа у једној кланици у Ћуприји, каже они све продају овим "великима", Матијевић, Златиборац и та срања, али сви ти велики заснивају своју производњу на увозу из Бразила и Аргентине. Типа сва стока која се код нас произведе по селима и на фармама не прелази 15-20% њихове укупне производње.

А иначе, варикина је јако добра за брисање датума са оних налепница, па се следећи пут у месари/продавници распитајте шта ће им печат са датумом ако сву робу добијају готову и добићете тај исти печат у чело.

BOLE ME UVETA ZA GMO DETETA!!!

Zna se šta ide u pljeskavice:

https://www.youtube.com/watch?v=q5LzAOk94xM

Tilmaro, meso Zlatiborca koliko je zapravo sa Zlatibora?
U procentima npr

У пљескаwице оде соуа. ГМОуа.

Ђото, чији си дупли?

Ђото, чији си дупли?

Jupiterac (to mi je original)

a što ne ideš sa tog naloga, nije banovan?

a što ne ideš sa tog naloga, nije banovan?

Odrekao sam ga se :P

Odrekao sam ga se :P

voimja oca

ljudi idem ja, pozZzzzZzZz
vaš prijatelj lijam

Dobro čajna 700 dindži a naša 1200, našu niko i ne pogleda a Dobro jedu i plaču od sreće, majke im ga.

Да кошта и 710 динара, а не 1200, опет је не би куповали. Наш сиротињски менталитет.

Laku noć, slatko sanjaj ❤

Да кошта и 710 динара, а не 1200, опет је не би куповали.
Наш сиротињски менталитет.

Брате, то би била уштеда од 300 кинти месечно ако купујеш сваки дан по једну.
Седим ти ја тако једне године, еееее...

Брате, то је претеривање. Па не једеш кило чајне сваки дан. То се кад нас у завичају каже циганчење.

E, baš je ajvar biio, užasan nekako, kao da su kilo sirća sipali. Neki Bonum valjda, ali valjda. A baklave tek....

Pravi BONUM nea sirće, nači tvoj je ukisao.
I Makedonci jedino znaju napraviti lutenicu, so domati il bez.

Знам Фендере, јебогати, каем из зајебанције.

Ček, je l' se Stevan stvarno ne zove Stevan?!

zato i bije kevu xd

Реално. Ја би да сам на његовом мјесту и оца и мајку и кума туко.

Ja i dalje ne želim u to da poverujem. Prošlo više od dva meseca kako sam saznala, ali da poverujem NE MOGU u to.

i da dodam
AHHAHAHHAHAHAH MIRKO AHHAHAHAHHAHAAAA

Fender je pitao za srebro, a nije dobio adekvatan odgovor.

Ja ti ga ne bih preporučio. Ono što Smorka kaže antiseptik, jbm li ga, preskupo je za antiseptik.
Drugo, Ag, kao i živa i olovo, vezuju se za tiolnu vezu aminokiseline cistein, stvarajući nerastvorno jedinjenje (talog).
Aminokiseline ulaze u sastav proteina. Redosled aminokiselina predstavla samo primarnu strukturu proteina (a najviša je kvaternarna (nemaju je svi proteini!)). Blokiranjem tiolne ( -SH ) grupe cisteina, onemogućeno je stvaranje disulfidnih mostova, a samim tim i bilo koje više ( sekundarne, tercijarne, kvaternarne) strukure. I takav protein je nefunkcionalan.

Ne umem jednostavnije da objasnim. Ako sam nešto pogrešio, nek me isprave Smo i Kafa :-)