Prijava

uzmi palidrvce i lagano pritisni u sredinu ventila

пази само да ти не упадне вентил док испумпаваш као што се мени десило исти дан кад сам купио лопту

никад нећу прежалити

Ko da gledam očima kako će da zalomi šibicu u ventil

Ćuti bre ti Bokseru, to je pola zabave - da čekam sledeće pitanje ovde "Kako da izvadim drvce?" :)

Jeo sam taj leba pa da ga spasim muka. Iglu turi brt, al neku sa tupim vrhom i nakrivi malo dok ne budeš ispustio koliko oćes.

Mada je do jaja ona original za pumpanje jbg

iglom se buši ventil, ja bi preporučio vrh hemijske olovke

probao sam već sa palidrvcem, pogađate kako se završilo :)

nešto ću da iskombinujem već, u svakom slučaju, hvala i živi bili!

Brus a što sam napisao da igla bude tupa dečko???

Boheru decxko, nema tupe igle osim onih što lekari šiju rane u hitnoj. Svaka je zajebana za ventil, veruj mi - pola lopti sam izgubio zbog tupe igle.

Ima bre, one debele za pletenje frketa. Debele one.

o jebote, ko bi se toga setio, to bre ko žica za ražnjić :)

Pa što odmah ne kažeš tako, kod mene niko ne štrika, ali svi roštiljamo :)

Ja sam T90 loptu dobio iz Italije vrhunska lopta bila sa boljom igrao nijesam. Jebeno moš da igraš sa njom po betonskom onom najofucanijem terenu njoj ne može ništa da se desi koliko je dobra bila.
Poslije kad mi se kucko razbolio a jako je volio lopte dao sam joj je da se igra probušila ju je poslije al za razliku od nekih drugih sa ovom se "borila" 2 mjeseca skoro. Vjerovatno bi je i pojela na kraju al se toliko sjebala sa zdravljem da nije mogla više ništa da žvaće jbg.

Ima sam i onu Nike Strike isto odlična lopta bila ali tu je kucko pojeo bez moje dozvole. Napenalio sam je neđe na krov i spala je neočekivano, kucko našao jebao joj mater poslije 2 dana.

јебало мајку где овде стоји да видим ко су модератори

пиес нашо

piše im na profilima :)

Benisijo, uzmi minu od hemiske.

можел ко од вас ископати ону слику букснетине где је усликао кера у блоку а иза кера грб звезде. држао ју је дуго на профилу ја мсм

можел ко од вас ископати ону слику букснетине где је усликао кера у блоку а иза кера грб звезде. држао ју је дуго на профилу ја мсм

брате, јел ми верујеш да сам је обрисао пре недељу дана касам обарао систем... много добра слика