Prijava

Slepi, 13 sekundi imaš da vratiš avatar.

Ok, nemoj me tući, pls :(((

Čuj, Bokser da te tuče, on je bre totalni pacifista, maltene monah - ne skida ikonu s ramena ni kad spava :)

Где у околини Новога Сада има да се нађе добрих фосни од липе или јасена? Треба ми за неке столарске радове

Ne bih se ja šalio sa njim, imam neprijatna iskustva sa likovima koji nose ferari patike, ti su najzajebaniji...

Vidiš koliko lepši si.
U pitanju su patike Puma Bmw ali avaj, isti mentalni skop imam kao i ti ljudi pa si uboo poentu. Pozdrav prijatelju dragi.
Bruse, od ikone nikad, pogotovo ne od kandila :-)

Kažem ja, živi svetac :)

Bruce, oću i ja da kontaktiram svjatago Bohora. Možda mi krene život uzlaznom putanjom kad mu se ispovjedim i kad mi pomogne....

Dobra je ideja to. Otvoriću temu za prijave neki dan. Seansa će trajati 10 minuta npr. Celivate kandilo i izlečeni ste :-)

Samo ponesi rakije i napuni bazen vodom :)

Možda mi krene život uzlaznom putanjom kad mu se ispovjedim i kad mi pomogne....

Uzlazno prema litici lolo

Stiže (vokativ), stavijo sam te na crnu listu, neš ti mene.

Pa ja u skladu sa nadimkom i treba da idem na crnu listu.

To, znao sam da će ti se svidjeti ;-)

можел ко од вас ископати ону слику букснетине где је усликао кера у блоку а иза кера грб звезде. држао ју је дуго на профилу ја мсм

to je na bezaniji slikano

Znači, ti imaš sliku, olaniče?

nemam al da me ne mrzi mogao bi naci

I ako nema, suzio je dovoljno pretragu, sad samo retard ne bi pronašao. Znači, treba naći kera koji se tu slikao samo, ali da je zvezdaš