Prijava

zavisi u kom je kontekstu.da li te neko pita da li radis ili te neko pita da mu nadjes posao.lakse je srediti ovo drugo,nego dati precizan odgovor na ovo prvo.koliko god to konfuzno i paradoksalno bilo.

,,ima,, ili ,,nema,, bi trebalo da rese situaciju...ali potrudicemo se jos da nadjemo taj misteriozni odgovor

Sta god da te komplikovano pitaju samo odgovori sa EVO GURA SE.

ollanik
,,ima,, ili ,,nema,, bi trebalo da rese situaciju...ali potrudicemo se jos da nadjemo taj misteriozni odgovor

ima li kod tebe?

wowbgd
Sta god da te komplikovano pitaju samo odgovori sa EVO GURA SE.

bice bolje!

Vesnam, odakle ti ovo?! Potiče iz 20-ih godina prošlog vijeka i predstavlja vrhunac komunikacije između kraljičinih obavještajnih agenata. Debela linija znači mogući napad ili ugroženost kraljevske familije. Linija koja pada vertikalno služi da zbunjuje nevještog posmatrača i označava najvišu hitnoću. Ostatak poruke ću dekodirati prekosutra, ako preživim.

sad sam proverio na vikipediji izgleda da potiche iz asirske kulture (jedna debela linija, dve poludebele od kojih je jedna isprekidana i dve tanke od kojih je jedna isprekidana) i znachi zaljubljivanje u sredovechnog madjara krotkih brkova

Ne remeti poruke, Tibore, možda otkrijemo kome je vesna poslala neku poruku. Ovakav nivo rizika Vukajlija još nije vidjela.

vesnam je los covek

Zašto mylyca ne želi da mi bude prijatelj na fejsbuku?

mozda ne zeli da caska o knjigama

Nije problem, mogu da ćaskam i o kućnim ljubimcima i svemu ostalom.

Ona ćaska samo o američkom fudbalu. :D

ne znam onda... mozda je nesto licno, evo ja joj poslah malo pre zahtev i potvrdi me vrlo brzo

Možda zato što imam estrogen.

Pa šta, ni mene Selenijum nije htela da prihvati dok joj nisam poslao protestno pismo :) Koliko sam bio pijan...

Sa tobom čovjek pristaje na rizik, a ja sam sa druge strane miroljubiva i prilagodljiva. Mylyce

prenosi li ko finale u20 u kosarci