Prijava

cao pancera,kako ja mogu biti bolesnik kad ti zauzimas sav prostor? :D

imam dva pitanja please
1. ona opcija da pretražiš sliku na guglu, nestala je. ono kad stisneš desni klik na neku sliku pa search on googl il tako nešto. do čega to može biti majku mu a radilo do juče
2. dajte neki program za ubrzavanje konpa ako to postoji. dosta mi je usporio pa razmišljam i da reinstaliram win al dok ne uradim može neka preporuka za dobar program:D. neki cleaner ili antiirus otkud znam.

1. meni nije nestala

2. http://downloadmoreram.com/
imaš dole da izabereš kolko oćeš da skineš rama, pa proceni kolko ti još treba, trebalo bi da pomogne

Ovo što radj kaže
šljaka ko ludo
čak sam i izbacila sav ram i prodala na najlon pijaci

imam četiri, šta mislite koji bi mi paket najviše odgovarao. msm ne onaj :D nego ovaj sa sajta sto je reko radj???
kako vam nije bre nestala pogledajte bolje kako samo meni na meti sam ovo mora da je neka provokacija :D aj pušite kurac sad i dajte PREDLOGE ili neću ni ja vama pomoći neki sl put :D

uzmi najveći, besplatno je brate

Jel može neko da mi nađe onu definiciju o tome kako su maratonci govna

JAVI PROSECHNI KAKO TI ŠLJAKA RAM

Dobar dan dusane. Javljam se u vezi proslog pitanja i mogu reći da se stanje nije drastichno promenilo, bagovi nisu potrani. Srechom dovnloadmorram.com sajt svojim korisnicima nudi i veche pakete te sam iskoristio priliku isntaliravshi 16 giga i mogu rechi da rachunar radi perfektno. Na pola ekrana pikam gta na ful grafik dok na sekundarnom ali ne i manje bitnom pichim lajv sa bicharkom preko brazersa sa sve ukljuchenom kamerom i ostalim jako zahtevnim rekvizitima. palo mi je i 32 na pamet ali bio bi to chisto bahanalisanje i bezobrazluk. i ovako je dobro.

Srbendo, to s računarom, zbancju na stranu, digni ponovo sistem. Upamti, najbolje rješenje je uvijek ono koje ti se ne sviđa.

sta je to, rebot, sve da pobrisem, formatiranje sta? ja sam pacer po pitanju teeh tehnologija

Mislio sam na reinstall sistema, da.

zravo celtic,zanimljiv avatarni zec

Gde imaju da se kupe obelezja vojske srbije. Ne mislim na armibsop.

Питај маму. Верујем да су јој деведесетих оставили макар сувенир.

Ajde odjebi više dzukelo. Jesam ti ja mamu spomenuo?