Prijava

Tema je iz čistog intrrnog sranja prešla u ozbiljnu zajebanciju. Fore su poprilično dobre.
Vode je: :ollanik,ombre,papaet master,shomey23,luks,shomi,pseto88,boxer i kbo

E hvala. Znao sam za ove da su admini samo sam mislio da je jos i pezos i izijem.

Ko zna, možda su se priključili :)

ДОБРА СТРАНИЦА ЈЕ, ИМАТЕ ОДМЕНЕ ЛАЈКИЋ ЗА ОБЈАВУ СВАКУ

ЧАК ЈЕ ДОБРА И ОЛЛОВА НЕ РУГАТИ СЕ

Ne gresis za izijema milose, i on je admin, preobjasnjavao je bas, al vise ne objavljuje nista.
Pezos nije, ali njegovih citata ima mozda i najvise tamo.

Pa realno pezos i izijem kidaju na forumu a samo fale jos radjard i AJAX :). Daj sliku od gojkove kucke.

Za te kerove je Luks zaduzen. Njega pitaj.

Iskreno kerovi su poceli da dave, najbolje bi bilo da se drzite citata sa foruma, eventualno da uleti izijem sa zecevima

Ima li neko print ili zna li neko gde je ona Fenderova pretnja Coi (ili nekom drugom, siguran nisam) u kojoj onako prefinjeno, gramatički savršeno i elokventno preti ubistvom, klanjem i sličnim? Odjedared mi palo na pamet. Ide nešto tipa:

Slušaj, ti, majmune, ubiću te, je l' ti to jasno? Kad te nađem, majmunčino, zaklaću te, pederu! Slomiću ti sve kosti, majmune, i, uzgred, jebaću ti celu familiju, idiote!

Hahaha, koliko moćno! Hvala, zemo!

Kad cujem ovo "zemo" prijedu mi se govna

Nena nena ja sam twoja nena
Hahahaha

sale je ovde objasnio

Sale d snajperist
E da...
Ima i domaca pesma ide kao nesto: Mirjana (ili Miljana kako vec) jos ovu noc..
Tako nestoo

https://www.youtube.com/watch?v=Y5e1tYuCOBo

Kad cujem ovo "zemo" prijedu mi se govna

Čukica, nemoj jesty gowna, ima i ružnijih izraza u životu.

ahhahahahaha sale pobjedio

Ovako, ne volim da se svađam i da vređam dokle god i mene niko ne vređa, tako da ću se potruditi da ovo pitanje postavim na lep i kulturan način.

Banovan sam s Jupiterca na 3 dana s razlogom (OTVARANJE DUHOVITE TEME). Čemu?

Relativno skoro sam bio 30 rečima TRIDESET dana u banu i sa tog, i sa ovog profila tako da mi pisanje po forumu nije bilo omogućeno, za to vreme sam video otvaranje par sličnih tema ovoj mojoj, razne svađe s gomilom vređanja, i ostale gluposti, ali niko nije banovan.

E sad, ako je na sajtu koji bi trebalo da je HUMORISTIČKI, razlog za ban (OTVARANJE DUHOVITE TEME), pa ma koliko onaj ko me banovao bio sarkastičan pri ovome DUHOVITE, normalno...