Prijava

Samo sedi mirno na zadnjem sedištu i pravi se da si drvo, i neće ti ni lična trebati.

Пукла је тема о Марсу, не може да се постује. Модови, регулишите то. Колонизација Марса и изградња Београда на марсовској води не може да чека!

Има л' ко одавде да је очитавао струју? Пријавио сам се преко омладинске (додатн посао није на одмет), јесте цркавица нека ал' неће да шкоди. Елем требају ми неки савети па се јавите ако се неко разуме.

Šta ti je to problem? Vidiš brojeve, popišeš brojeve. Tačka.

Фала брт, леп је савет и добар.

Nema na čemu. Mjenjao sam to ščega ćeš ti da očitavaš. Pazi samo da im se onaj kolutić na brojilu vrti lololo

Prvi i najvažniji savet da proveriš dvorište sa kapije. Pošto vrv ideš po selendrama, da te Šarplaninac ne dočeka.

Drugi još važniji, da domaćina ne odbijaš kad nudi rakiju, kontam da ćeš se smoriti ako budeš trezan išao po parohiji.

A u vezi samog očitavanja struje, imaš digitalne na njima ti je lako, vidiš brojeve, upišeš brojeve, al zajebani su oni stari, na namotavanje, e tu je zajebano što moraš da vidiš brojeve, i upišeš brojeve. Inače su i oni ok. Poyy i obavezno nam ispričaj kako je bilo.

Verovatno ćeš zadužiti uređaj koji automatski čita sve strujomere u svojoj okolini i upisuje ih u bazu tako da nećeš morati ništa da upisuješ. Tako je uglavnom u Beogradu, tamo gde su zamenili stare strujomere novim sa limitatorima.

ljudi dajte neki piratebay koji radi jbt da skinem film do pet sati pls

nece ni taj kad izvrsi zadato pretrazivanje pise erroe 502 i da je sajt offline

skidaj sa kat-a brt ili ako je poznatiji film, verovatno ima na yifijevom sajtu https://yts.to/browse-movies

hvala damine zivot spasio si mi prijatelju

Nermin mnogo objašnjava na forumu u poslednje vreme, a pomaže i ljudima, moram to da konstatujem. Neke ljute glave su već to primetile, a evo i potvrđuje se da nije prokockao poverenje.
Samo tako nastavi, uz tebe smo
Tibore, nadam se da nećeš gledati film sam? Reci da nećeš
Tibi?

Nije planirao tebe zvati. Sigurno.

Beži bre tamo, pričam sa čovekom.

Jel? Ja vidim da se ti trpaš, poop-čiš i pričaš sam sa sobom.
Poyy

naravno da necu kaunte zasta me ti smatras hehe
2 AM
https://pbs.twimg.com/media/B6U20jBCcAAXHIo.jpg

za prijatelje bih dao krv iz grudnog kosa, sta je par linkova :)) hvala vam drugari

a imaš i odlične vojvodina.net i filmoljupci.com za onlajn gledanje - moraš pešes puta da zatvoriš popap reklame ali posle film ide super