Prijava

aj nejebač skloni se molim te
dobijam i ja poklone
slepčino
sirotinjo

Што поклон брт ја то због свог ужитка а њој заваљам причу. И ако се нема биће. Јебеш живот без таквих ситница. Поклања се себе ради реално

Ма знам и ја лика којег цица љушти већ годину дана а поуздано знам да је није звекно

kapiram ja te sve vaše priče, znam ja lika koji je bio dve godine u vezi i nije jebo, ja se ženim dogodine pustite me tih klinačkih fora i učenja o životum pitao sam samo jel imaju negde da se kupe papirni ždralovi (mala bezvrednja sranja koja su po japanskoj legendi... da ne dužim sad) i pitao sam u kojoj kladionici mogu da se kladim na mma (ufc) nisam pitao za mišljenje o poklonima i pičkama

oćete biti usamljeni za valetninovo životne nubare?

Кажи Маестро шта си смислио. Извешћеш дарлинг у неко етно село са језерцем и у залазак Сунца два келнера Молдавца ће на твој дискретни знак пустити хиљаду ждралова у језеро пребацићеш јој руку са кутијицом преко рамена и запросити је уз стихове Мирослава Илића Ждралови ждралови кад будете летели? Хахаха сцене

Брт ја хоћу сигурно јер сам на терену до краја марта али ко зна можда избохујем нешт ок?

Napraviću ti ja 50 paprinih brodića za 1000 din.

Mačak, brod je za vodu, ne ždral.

- Како сте успели очувати похоту у вези кроз све те године?
- ХИЉАДЕ И ХИЉАДЕ ОРИГАМИ ЖДРАЛОВА. СКЛЕКОВА. ТРБУШЊАКА.

ma to ti je japanska legenda i običaj da se pokloni 1000 tih malih sranja pa onda zamisli taj ko dobije želju i ispuni mu se. Ali pošto nema šanse da pravim a ni da kupim neće se ogrebati za poklon za valentinovo. Šta će joj bolji poklon od dobre jebačine

Чекај цица ти је лик из манге или?

Лабуд је за на води. Ок?

Legenda kaže da će se želja ispuniti onome ko NAPRAVI a ne DOBIJE NA POKLON 1000 ždralova pa bi tboj poklon bio nesvrsishodan. Zato, bolje joj onda pokloni dva risa papira i nauči je kako se prave ždralovi, da te voli do kraja života.

Ма какав си ти јебач. Капирам да ти је врхунац секса дрпање за сису

Дај ми рибу и данас си ме наранио. Научи ме да правим оригами ждралове и наранио си ме за цеоживот.

čemu tako loše predrasude o meni?

Doktore, pazi da ti ne pomru pacijenti od štamparskih grešaka.

YouCantHandleTheTruћ
а шта ти је то испод кеца? константа е?

Da
e bi trebalo da je oko 2.7 ?

pa ako ti je nešto jednako nešto puta 1/2,7, onda je to nešto ništa, logično.

a imaju tu neki sabloni sa e, kad je jednako 0 pa nekad je i jednako 1 koji kurac bese, imao sam pdf-ove fon matematike al crko mi hard ako ga rikaverujem saljem ti pozz