Prijava

hahahha jao sad me podseti jebeno spremao sam vec i jeste kisela topljenja plastika, mozda ipak ne 4 sira

Ima neko link do onog komenta gde krajsler opet pravi neki transfer, a posle neko napravio rep varijantu tog kosmentara.

Neato da je placao piće od para za užinu a nos uvek u oblacima.

Nije to krajsler bio. A vidim, pratila se vukajlija i iz off-a haha.
http://vukajlija.com/forum/teme/2029-bla?strana=68#post_3508868

Hahah to je to.

Ja bio ubeđen da je samo krajsler sposoban za ovako nešto.

Čitam nešta s telefona, pa nisam baš obratio pažnju na vesti na rts-u, je l' ovo voditeljka u insertu o nekom Bosancu džihadisti reče: "blablabla san franciska... A preko slika golden gatea..."? Debilčina, hahah.

Jeste gluperda, setio sam se da mogu da motam unazad, kakva maloumna lobanja hahahah. A ako joj je neko napisao tako opet je glupa kurva.

Golden gatea hahaahah jebem ti poreklo.

aleksandar kilogram, ja te ništa nisam razumeo

neka neka, radjarde, pusti ga...

A preko slika golden gatea

sigurno je u ovoj rečenici poenta, ali ne mogu da je izbunarim

jel glupo što je prokomentarisala prateću sliku?

edit: aa, ona zapravo izgovara ceo tekst koji je aleksandar kilogram napisao, mislio sam da si opisivao šta se dešava na ekranu

dakle, riba čita sinopsis programa, u fazonu, "vidimo san francisko, preko slika golden gejta, neka stoji ta slika četiri sekunde, pa prebacujemo na srednjoškolsku sliku ovog mudžahedina iz teksta"

Vjerovatno misli na Golden Gejt pa je u tom fazon!

Brt Golden Gate bridž je valjda u San Francisku... sad ni ja ne kapiram što je problem ođe

Kontam da je rekla baš kao što je Aleksandar napisao, gatea umesto gejta. Molimo Aleksandra da razjasni

ne bre, nego voditeljka jebeno čita i scenario i komentare koje je scenarista napisao

može li pojašnjenje za nas iz republike srpske

rekal je gatea garant, to su te new now srbijanke

Aha sad sam viđeo radjardov edit. Kako je glupa xDDDDD :PppPpPPpPp

ahahahaha a nemoguće da je to uradila

Moguće brate, te Srbijanke su ti divlje, njima je samo kurac na pameti.

aleksandar kilogram premotava po četrdeseti put i neweruje