Prijava

Hahaha, Švica je to, buraz, nema boga da radiš nešto, a da te ne vide ili da nekog zajebeš. Postoji poslovica u Cirihu: Svi uvijek imaju pravo da znaju šta radite, osim ako ste albanski makro.

Kontam da su imali kamere i nekog ko sve pomno prati. Jebem ih baš. :)

Oi, da l' da stavim vodu u krompir koji ću da pržim u plehu u rerni na 220 stepeni?

Прокуваш кромпир 10-15 минута, зависи који је кромпир.

naravno .ako stavis vise otklopi isparice problem se pojavljuje ako nemas mada ako nemas onda samo mozes imati manjak tecnosti a to regulises dodavanjem mrvice iz case

mislio sam ako nemas poklopac, deluje konfuzno kad se procita kao i svi moji postovi jbg izgleda mnogo lepse u mojoj glavi

Forester je u pravu, bolje da prvo skuhaš krompir. Neoguljene krompire staviš u vrelu vodu na 10 minuta. Onda oguliš, siječeš na željeni format i buć u rernu. Ja stavljam malo vode i malo ulja na dno pleha, da se krompir napije masnoće. Tako neće biti suv, a neće ni da izgori. U ćoškove pleha stavi po jedan češanj bijelog luka, biće krompirić kao med.

И види после пола сата да их пригњечиш мало да се отворе, ем ће бити хрскавији ем ће унутра опет да остане као крем.

Fala momcovi!
E, da l' ima kakva kulinarska tema na vuki, a?

Sem šta ručavate danas xD
Mislio sam na neš malo ozbiljnije, tipa da se razmjenjuju kulinarska iskustva, taj neki fajzen, šta znam.

Pa služila je i za to :)
Mislim da nema druge, možda i ima neke "recepti i sl." s par strana, al' ju je ručavanje pojelo, heh.

Kad smo kod kulinarskih pitanja, mogu li onaj sadrzaj iz kesice za soseve i sranja gde treba pavlka za kuvanje, fazon u mleku razmutim i prelijem, ocel biti sta ne mogubsad da se cimam i dajem milione zabto govno

Armine, bolje je ako razmutiš u kiseloj pavlaci, nego u mlijeku; ako imaš samo mlijeko na raspolaganju, nećeš puno pogriješiti.

Brate, proprzis belo meso, posle ubacis u vatrostalnu činiju i prelijes belim vinom. Posle sampinjoni i malo brasna, naravno i zacini.. Znaci jebe kevu.

Ma znam, nego,imam onaj kurac 4 sira pa reko,da,iskoristim

E od toga ces se najesti...smrdi na topljenu plastiku brt