Prijava

Molio bih vas da mi neka dobronamijerna osoba pošalje kvalitetnu literaturu o osnovama računarskih mreža. Po mogućstvu na srpskom jeziku, mada može i na engleskom ako nema nekih zajebanih stručnih termina. Cmok svima O/

Eh Neško, voleo bih da lažem. Još mi sudija progledao kroz prste. Kazna je trebala biti 120 000 din.

Oću da olakšam dušu, svaki dan se nerviram što sam ispao tako glup..

takvi kao ti gule 3-8 godina suve robije
razumi to

Takvi kao on gule čajnu i kulen.

Dio, pa ko još guli čajnu i kulen???? Sramota!

Ko vodi stranicu "ne davimo Srbiju"?

On je za Bg, ispričavam se.

Tako moze da se jebe sva ta bagra sa zutom patkicom, ali atmosfera stvorena vestacki, finansirana od boga pitaj koga, sprecava normalnu glavicu da ista kaze jer ce odmah biti sikanirana od strane glupana, koji rade to sto rade, iako se ne razumeju ni u kurac, ali bitno je istaci "ma ne gledam ja tu farmu, iskljuci tv ukljuci mozak", da su oni iznad seljacke bagre, a sami su mediokriteti glupanderi najgori. Vucic glupan umesto da pljune kes nekom krstenom, 20 ljudi fazon sa dobrom idejom i prezentacijom bi mogli da useru ove indijance i samo posle progura to po novinama i portalima, kao sto moze i sva ova sikaniranja po drustvenim mrezama, ali jebat ga.
Tek sam nedavno shvatio sta mi ide na kurac u vezi srbije i sto idem sve vise u pravcu "autosovinizma", a to i cini jednu zemlju, jebeni narod, srbi najveca govna jebena, imamo i kvaliteta, mozemo da se busamo u grudi i da drvimo kurac koliko hocemo, ali smo govna jebena i gadi mi se svoj narod sve vise, rekao sam pa me jebite.

I koji kurac jebeni sa onim sto je prodavao lubenice na pijaci i imao neko sranje za fazon 20cm prelazio neku granicu koji kurac i ovi nasli da ga drkaju, covek rekao nemojte imao sam 2 infarkta, a ovaj komunalni indijanac verovatno mislio sere matori koga boli kurac pa kaze "sace joa jedan" i eto desi se jebiga, kao sto se stvari desavaju, verujem i da se sam usro i da mu je krivo, a indijanci hteli da zabodu kes, od sirotinje od sirotinje jbg od koga ce, i sad opet taj problem sto se zivi u eri interneta, sve se sazna, sve se prebrzo siri, napravio se cirkua i to samo po izjavi zene tog sto prodaje i sad popenili pravednici jebeni zatvor za komunalca, ubistvo sa predumisljajem jebeno traze hahahah, ostavku te glave glave komunalne, otkaze za ove indijance, cudi me da nisu trazili ostavke malog i vucica, retardi jebeni. I danas bacali 200kg lubenica ispred komunalnog, hehe pokazali smo im, treba izlomiti govna jebena, sve mi to ide previse na kurac.

Nije se usrao boli ga kurac,vidis da kazu ljudi da su ih reketirali,samo sto su neki placali neki ne..
Znam lika iz kraja koji se zaposlio u komunalnoj,uvek bio problematicna debilcina ne bih mu dao bilo kakav posao,kamoli neka vlast da bude..Ali polako od lepljenja plakata do posla nije previse dugacak put..Naravno niko nece odgovarati,sto bi,ako je prosao helikopet procice i ovo..Srbi generalno ne solidaran narod,da su se tamo na pijaci svi suprostavili reketiranju i bunili se mozda bi nesto i uspeli(verovatno ne) ovako dok je meni dobro ovaj pored mene moze da crkne ko ga jebe..

Tako moze da se jebe sva ta bagra sa zutom patkicom, ali atmosfera stvorena vestacki, finansirana od boga pitaj koga, sprecava normalnu glavicu da ista kaze jer ce odmah biti sikanirana od strane glupana, koji rade to sto rade, iako se ne razumeju ni u kurac, ali bitno je istaci "ma ne gledam ja tu farmu, iskljuci tv ukljuci mozak", da su oni iznad seljacke bagre, a sami su mediokriteti glupanderi najgori. Vucic glupan umesto da pljune kes nekom krstenom, 20 ljudi fazon sa dobrom idejom i prezentacijom bi mogli da useru ove indijance i samo posle progura to po novinama i portalima, kao sto moze i sva ova sikaniranja po drustvenim mrezama, ali jebat ga.
Tek sam nedavno shvatio sta mi ide na kurac u vezi srbije i sto idem sve vise u pravcu "autosovinizma", a to i cini jednu zemlju, jebeni narod, srbi najveca govna jebena, imamo i kvaliteta, mozemo da se busamo u grudi i da drvimo kurac koliko hocemo, ali smo govna jebena i gadi mi se svoj narod sve vise, rekao sam pa me jebite.

Brt, pametni ljudi i intelektualci nece sa Vucicem. Sam je kriv za to jebiga. Jedan prasac Dacic moze da ga jebe dan i noc sa kadrom koji ima. To je fakat, stvari treba nazvati pravim imenom. Nece jedan biznismen, akademik, naucnik ili bilo ko da se petlja sa strankom prepunom mediokriteta, uvlakaca, nesposobnjakovica svih profila. To ce mu na kraju i doci glave ma koliko dobre namere imao.

Sam je kriv za to?

Prijatelju, to se planski radi. Cela piramida ispod njega se planski dovodi. Veruj mi, mogao bi on lako da dovede kvalitetne i stručne ljude, ali neće.

Vučić je mag manipulacije, treba mu odati priznanje za to.

Pa cekaj kome je u interesu da bude okruzen idiotima? Pogotovo u njegovom slucaju kada se toliko eksponirao i toliko neprijatelja stekao da ne vidim sta i kako ce sam.

Oduvek je vladajuća stranka imala bar 15 % mentalno zaostalih da ne kažem retardiranih. Kao da roditelji tu decu ometenu u razvoju guraju u stranku da se tamo druže

Slazem se, samo sto je u ovom slucaju taj procenat visestruko veci.

To baš upada u oči. Gledaš ljude za štandovima pred izbore, na leplenju plakata itd tugica
Vučko je previše sujetan da dovodi pametne ljude, shvata ih kao konkurenciju i plaši se da neće vladati situacijom

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3211#post_3540612
Na ovaj post odgovorih, vidim napisalo se još posle.

Upravo tako.

Širi propagandu da ga svi napadaju, kuka kako ne može sve sam. Usput gradi kult ličnosti o sebi. I okružio se idiotima i poltronima koji će doslovce prenositi njegove želje u ministarstvima koja vode. I nije ugrožen da će mu neko preoteti tron.

Baj d vej. Neki Izraelci mu rade kampanje i medijsku manipulaciju, dobri su, vrhunski, na žalost po nas.

Nema to veze, gledaj sta je Tadic radio kakav je to mrak bio, novcana kontrola i sve ostalo, pa je pao. Ljudi glasaju ovog jer nisu imali alternativu. Tacka. Cim se pojavi neko pecen je. Odnosno cim ne bude slusao dovoljno.
Realno gledaj opoziciju kako su se poprimali sad na Nato, gej i te fore. Misle da ucare nesto. Ne kapiraju idioti da je iza ovog navodnog neslaganja sa zapadom, navodnog zaokreta prema Rusiji, nepocinjanja ovih poglavlja i svemu ostalom upravo taj zapad kako bi zavarao narod i pomogao da naprave sto vecu vecinu u skupstini i promene ustav.

Mada jesmo mi glup narod u picku materinu.