Prijava

Zna li neko kako glasi 'kulinarski naziv' onog goveđeg preliva što rokaju braća u ''Bucku'' na pice tj šta da kucam na guglu da nađem recept za to? Pozdrav

Bombas, koji mrak je bio kod Tadića, jesi lud. Ovo sad sa pičkoustim je crna rupa da crnje nema.

A opozicija je slaba, zato što ON tako hoće. Sistematski je uništava i razbija. Negde silom negde nudeći fotelje. Veoma planski to radi, fascinantno je da je ušao u sve pore, ne prepušta ništa slučaju.

Nisam ja neki politički analitičar, igrom slučaja sam se obreo u društvu koje je u ozbiljnoj politici godinama. Tako da pričam ono što sam čuo od njih.

Da ne bude zabune, mrzim SNS iz dna duse.

Nemoj da se zajebavamo, seti se Kurira iz Tadicevog vremena. Mrtva trka sa danasnjim informerom. A to sto ON tako hoce, mogao bi da ga duva da udari na ljude od autoriteta i integriteta.

A grešiš bombas. Ćale i ja neki dan sedimo i računamo, na isti obim posla, količinu rada itd mi fali od 600 do 800 evra jbg
Plus što su pare manje vredne, da l sakrivaju inflaciju ili šta ne znam al ovo po džepu znam u paru jbg.

Hahah sto vole ljudi da se ogradjuju pre izlaganja svog misljena tipa nisam za sns, ne volim vucica ali.., itd. Jer znaju da ce biti sikanirani da ce da im zalepe BOT na celo, upravo o tome ja pricam

BOHORE DJE TI JE BORKO POZ

Samo budala moze reci da je sad bolje nego pre 8-10 godina naravno.

Borko je mene kupio pričom o oporezivanju crkve i spasio me da ne dam glas Vučićevoj filijali.
I da dodam, za vreme Tadića je ne znam kojim trikom ministarstvo poljoprivrede funkcionisalo kao švajcarski sat. Da ne objašnjavam sad dodatno al su kidali

Funkcionisalo je do vremena Dragina. Znam dobro, bio sam poslom vezan za njih tad. E negde od 2008 je krenuo sunovrat.

Tako negde, možda malo duže. Puno dvorište agronoma svako malo sami rešavaju papire premije na vreme itd
Ovo je sad bas tuga jbg

Eo ti prosto.
http://imgur.com/sXjnYAJ.jpg
Sad je 16 dinara, nikad nije bio ispod 22 tada
Dodje mi da napravim ribnjak da ih ranim

Ljudi. Tonemo brže nego ikada. Pičkoustog samo zanima vlast, znači ne da narod živi bolje nego samo i samo vlast.

Zato je sve podređeno tome, stanovništvo je osuđeno na još gori standard i uslove života. Jednostavno, on sebi omugućava godine i godine vladavine. Mi nismo bitni. Čovek je egomaninak, tek ćemo najebati. Niste ni svesni.

Barem mi koji ostanemo ovde.

Sto se tice Vucica,verujem da nece otici na izborima,morace narod za da ga skida kao 5. oktobra,kad dosadi zapadu i dovedu neku novu demokratsku opoziciju.

Nek ubaci neko dzivdzivan sliku.

Upravo tako.

Samo što je on ljigaviji i potkovaniji od svih koji su nas jahali.

Tako da se pripremite na torturu pičkoustog barem 12-15 godina.

Tilmo, što ne odeš odavde? Mislim, negde preko?

Pa pičkousti može da mi duva kurac dokle god ima 10 prstiju. Nisam u Indiji rođen i to me veselí
Stovario sam 5 tona ječma sad, prašina me kida koliko peče al znam da ću za pola sata da sednem u sedište sa hladjenjem i masažom i to me drži. Ista priča i sa tim ko je na vlasti
Ko Međed momo sam. Jebe mi se tačno

Zdravo Forget dali si za neku žestinu?

Slepi: goveđa salata, sasvim dovoljno da izbunariš recepte

A našoj državi ne treba puno za preporod, samo soma i po kilometara novog autoputa i brzog puta sa četiri trake i da vidite kako bi sve buknulo. Jebalo bi se narodu ko je na vlasti.

Boh, jesi i ti ko moj ćale i stric što odbijaju rukavice i masku kad rade neki posao, i onda krkljaju dok postavljaju staklenu vunu.

Ma kakva maska brate, ugušio bih se. 3 krajnik i sinusi prejadni samo na usta dišem
Kad me ne guši 3 kutije duvana neće ni prašina od ječma

Jebem ti pa ja sa devojkom kad se ljubim duže od 8 sekundi ostanem bez vazduha.
Sa sestrom izdržim malo duže