Prijava

A TI KURVO NISI DOOSLA lol :D

Ma ništa, samo nijesam bio siguran da li si primjetio to.

Zdravo Forget. Da sam se pojavio bilo bi vidi ovog pičkopaćenika.
Femkam se malo ko seljačka mlada.

kako da ne primetim pa sta mislis ko ga je stavio tu

Što se sad praviš lud, vidiš da čim sam ti skrenuo pažnju da si potrčao na gugl da kucaš 'random slika za avatar' da bi promijenio, ali dobro... ja i da si svjesno stavio onu sliku bih te i dalje podržavao.

ma ne, nisam ja takav.fora je u tome sto sam hteo da je promenim veruj mi.ti si mi dao ideju i hvala ti na tome

Ja bih ti sada napisao "Nema na čemu brt" ali vidim da me Đoto preduhitrio, tako da neću ništa napisati.

Dobićeš otkaz somino

A i pazl ima veoma sličnu reakciju

Pazl je u Cg, on ne sme Mila da proziva.

Brišem ja ovo aukurac.

Једном давно је, ја мислим, ДРогирана Веверица или неко други на форуму детаљно причао о оном лику из Параћина што је кокнуо своју рибу па су се сви ишчуђавали како и што а знали су да је лудак, ај нек ми нађе неко плѕ

Pre ce biti da je to Fender pisao, on je tamo blizu a i secam se i ja toga da je neko pisao.

ko je jebeno najebao od pisanja po netu, sve vise vidim, npr. onaj sto je kacio pricu i lubenicaru onom sta se izdesavalo kaze morao sam da okacim pa neka me hapsi nebojsa iz beograda, kakav glupander jebeni, misli da je neko mudo bori se protiv sisema degenerik glupi, da ja znam hapsili tj. privodili faljgeja retarda i jos par retarda zato sto su pretili smrcu ili pozivali na ubijanje ili tako neki fazon, a to je jedna sasvim druga prica, jer internet nije nikako igracka

muka mi je vise od foliranata jebenih, ovo je gore od severne koreje, cenzura i ta sranja, sta jebeno treba, da kaze novinama stampajte komunalac ubio neduznog lubenicara, hrabri gradjani se bore protiv malog koji je ubio cuvara u izbornoj noci, da dovede majmune boska obradovica i radulovica da seru svoje glupe price po rts i pinku na koje bi se napalili bedni glupi srbi jer je uvek lakse okriviti druge iako si i taj glupander jebeni

oni klinci indijanci sto su izasli sa transparentom patku daj tati, a tarzanija i svi ti ne damo beograd majmuni odmah da to je izrazavanje glasaca sns, kakva nekultura, neskolovani majmuni, glupani itd. a ta ista tarzanija i ti isti majmuni pisu koliko vec meseci vucicu pederu, licemerje jebeno, strasna je to cenzura jebena, kako me nerviraju glupi srbi daun nacija, glupandera, licemera, atens horova i generalno bednih ljudi pisam vam usta srbi moji

niko nece drugu stranu jebenu da pogleda, samo dudlate kurac jebeni

opet moram da se vratim na lubenicara, procitao sam jednom, gadi mi se opet da ulazim jer nalecem na komentare gore navedenih retarda, uglavnom imao je razlog da mu napise kaznu, iako je bezazlen i klasicno karanje sirotinje, ali tako se to radi sta, to je jebeni zivot, isto se potrefilo da je ovog spicio infarkt jbg moglo je biti bilo sta, al eto desilo se, oce coveka da optuze za ubistvo neko, traze neke kurceve ostave, jebem ti na sta je svet dosao

tilmo nema veze s tobom ovo, samo ovo na kraju je pokrenulo lavinu govana, jer svaki dan citam jebene baljezgarije gore navedenih majmuna i muka mi je vise

Brate, bilo u novinama da su uhapsili onog lika što je na fejsu pisao neke gluposti protiv Vučića.

ArminVanBuuren
ko je jebeno najebao od pisanja po netu, sve
Ajd ne seri Armine kad nemas pojma

Armine napuši se kurca...
Inače dosadno mi je do jaja, dajte neku dobru komediju da čovek odgleda

RrrrrRrrrrrrr

To je dobra komedija.

glupani nalupacu vam samare