Prijava

o jebem te armine u usta ti gledas sa vise point of view-a da se tako izrazim na engleskom, pa kenjaju lubenicari rade sve da nebi placali kazne komunalcima sta mislis sta rade

Malo čudna ali dobra ko voli čudne komedije.

kada napises na internetu da ces ubiti odredjenu osobu ili pozivas na ubijanje osobe to nikako nije normalno, moze biti bezazleno, a mozda i ne, potencijalna opasnost, sajber kriminal molim lepo, dajte te glavice sto su hapsene ajde

Arminu prsla licna od pušenja SNS kurca, pa sad zrači po forumu

Inače des Tilmane sto godina jbte!

Đes Elek, najs tu mit ju agejn.

Ej, je l gledao neko RrrrrrRrrrr komediju, odnosno jesam li ja jedini kome se svidela xd

Mislim da si jedini lolo

ovaj gleda drzavni posao boga pitaj sta je njemu komedija

Brate ti si sns botina, veće komedije nema ako ćemo realno.

Mogu ja i bolje, nego ubi ova vrućina lolo
Aj dajte neku dobru komediju jebem vas, biću prinuđen da gledam Žikinu dinastiju na kraju.

armine, razmisljao sam brate, ne bih ipak u toronto...vise sam za kaliforniju neku ljubaznu, radimo 6 dana nedeljno u starbaksu nekom za pocetak 2-3god, dok se ne uklopimo malo, kasnije krenemo sa nekim biznisom preljutim, otvorimo neke cevabzinice u santa monici, slace nam meso iz leskovca i posle 5-6god dodjemo na vikend ovde pisamo po sirotinji, pa se vratimo blejimo u san dijegu, ladimo jaja ko carevi i boli nas kurac, ja sam vise za to, ne bih toronto jbg, hladno puno a i kanada mi nije bas toliko privlacna, kalifornija mama, za dve godine u ovo vreme pisemo sa pacifik plaze u san dijegu i sprdamo sirotinju kako kuka na vucica, moras priznati da odlican je plan e sad od tebe zavisi da li ces prihvatiti ponudu ako ne moram cimati vidru jbg, a nije da bas zelim to

ja cu da navijam za kliperse a ti mozes za lejkerse pa se onda sprdamo medjusobno, bacamo posalice

au druze ala si se ti sad iskenjao pa to nema nigde!

Armine admini Puje imaju više robije zbog interneta nego ti godina. Al oni pravi admini ne Marko i Joksa degenerici.
Kad su bile poplave kenjali previše i voala

#2000_u_hladnjacama

Shom moze sjajno i to zvuci nema sta, sigurno imas neki tajni recept za ajvar kojim cemo zaludeti Cali, mada trnovit je put to, meni je ipak kanada prava pocetna tacka, pa kad se tu stvori kapital drkanje i sirenje po east i west coastu... Pricacemo...

Boh salji u pm ako nije frka, ovako na slepo mi nista me znaci

vazi brate pozdrav tebi i tvojima

E da i jebeni sljam sto protestvuje protiv smena na rtv, po mojim informacijama smenio,ih je upravni odbor koji ih je i postavio, a da nije to jebena situacija svakako se sa promenom jebenog vlasnika menja i jebeni menadzment, te glavice je DS tu postavio tad verujem da nikoga nije boleo kurac, ali kako se jebeno spinuje o kako se jebeno spinuje, vucicu pls nadji me preko ip adrese plan jos ceka, ima vremena nije jos sastavljena vlada, ministar propagande 2016 obrisacu balave glupandere ko nista