Prijava

opet poskupele neke stvari..cigare poskupele 10 din i mleko dugotrajno isto za 10.katastrofa, ovo je ko zna koje poskupljenje u zadnje 4 god.na predsednickim izborima cu namerno da glasam za tomu a na sledecim parlamentarnim za sns.nekad sam vodio racuna da smece bacam u kantu kad sam na ulici, sad vise ne.bacam limenke i paklice po putu mirne savesti.sad cu ja da vodim racuna o tome u ovoj smrdljivoj drzavi.kad vec nista ne funkcionise onda necu da vodim racuna.i treba da bude kao u getu u kalkuti to bi bila realna slika

ja solidnl disem na nos po nekad ali uvek kad se probudim suva usta smrdi na bubu ja jednom prstom rucnim pipo usta valjda krv curila pa da proverim pomirisem prst sto kuga jebenih reko svaka cast i ko to izdrzi

Forget čekaj me u 00:00 kod zgrade u sredini hahaha.

Da povedem i onu drugaricu? Uzgred, imaš pozdrave :)

Što da nemam, ja ne zatvaram vrata dupetom nikad. Uzvrati pozdrave naravno tople jer sam tako vaspitan :-D

Da povedeš naravno.

Jel moguce da se ja i drugarica izvatamo u krevetu a pritom da ostanemo drugari kao i pre?

Da.
EDIT: Da se ne zajebeš u startu, ne slušaj me xD

Pravilno se kaže drugarica i ja opaaaaa

Kako se kruzeri (velike jahte, jelte) snabdevaju slatkom vodom? (onom za piće, tuširanje i sl.)

Nekako mi nerealno da imaju rezervoare od 23453029414358340 m^3 vode, al mi još nerealnije da morsku vodu prerađuju u pitku (svaka voda se može prečistiti da bude za piće, tipičan primer astronauti, koji svoju pišaću prerade pa piju tu vodu, ali je preskupo to)

Sad, jedino mi je "realno", da imaju rezervoare koji treba da izdrže do sledećeg stajanja, pa sve tako. Al eto pitam.

Eh, dokle li je stigao Predražinjo, igra li u Sokeru na Zanzibaru X-1 i GG pitam se ja... :(

preko vifija iz centrale im salju

Desalinacija je jednostavna, mislim, rađena je i pre Hrista jbt. A što se tiče cene, jeste masivna ako treba da pojiš Abu Dabi, ali krstarica ima manje ljudi i svako je platio finu cenu da bi putovao.

haha boxere cesto u zadnje vreme provlacis to sa sestrom kako si intiman

@labokv

Ne znam da li si primjetio ali imaš polugolog muškarca na avataru.

Ponoć već je prošla... :(