Prijava

Prvo u ugostiteljskim objektima non stop neko ulazi u klonju sto tu misiju otezava do jaja.

Псетанце нам је poop shy.... Како је то кјут хаха

Dionisijo ne moram je pitati za cenu devojku znam, imam njen br i bio sam kod nje vise puta kako inace mislis da bih znao da sam u njenoj ulici?

Kosta 40e pola sata al ne vidim kako to utice na spiku, mislim znam i jeftinijih i skupljih kurvi nije poenta spike u kurvama. Doduse i nema poente samo sam hteo da vam ispricam kao anegdotu haha

Haha, mislio sam u smislu kolko para te izašlo kenjanje, ne u smislu kolko para košta kurva.

Pa 40e brt koji ti deo nije jasan? Il me jebes sad?

Псијето проследи ми фотографије и контакт дискреција загарантована.

Za slike mi veruj na rec opasno dupe ima

Poenta je bila u tome haha pseto ludak plaća kenjanje 40e, a ti si prešao na to "a nije sad poenta kolko kurva košta", ovo posle sam ti sam ti htio objasniti što sam pitao i šta, što je izgleda ispalo kao neki trol ne znam.

Sve u svemu, obrisao si dupe sa dve plave netesla novčanice.

A to hahaha pa to i jeste bila poenta deljenja sa vama, da sam morao da platim kenjanje xd

Bar je meni smijesno.jpg

Pogledajte neke današnje nastupe premijera Srbije na vestima, čovek je očigledno na sedativima, priča usporeno i neobično. Dokaz da je posetio psihijatra.

On plaća kenjanje 40 evra a ja prebiram po piksli za Česterfild (pljuge neke)

па чекај псето, јеси јебао после кењања или си само кењао?

50 dinara u autobuskoj stanici Užice
mogao si tamo

hahah pa jebo je valjda jbg, nerealno bi bilo da mu je naplatila kenjanje jebeno bez jebanja

2 Girls 1 Cup - Pseto Edition

Makaron pojeftinila stanica? Bilo 100 dinara?

stavih 100 pa stavbih 50
ne sjećam se, ali znam da je najskuplja kenjara u stanicama
prošli put mi se priokenjalo žesno, a sjedio u Vagonu
krenuh dole u wc, neke pičke a i mali wc, reko pogušiću sve
i trk do stanice hahah
ovi me iz bašte skontali kako trčim u nepoznato hahaha
milina se bilo posrati
stanica je smrdila xD

Jedna od mojih životnih želja je da se pokenjam na svakoj benzinskoj pumpi odavde do Minhena (bila mi je želja prvo Beograd-Budimpešta al to sam odradio, sad je red na Minhen)