Prijava

Nisam jebo posle. Potrosio vreme na kenjanje jbg

lagao si pro vi dno ko pas

Sto bi lagao brt pa nisam tilmo

Uostalom eno vam br idite kod nje u safarikovu 4 novi sad pa je pitajte

A brate zar misliš da ti ja ne verujem posle svega što video sam xdd

Samo Prijovićkom malo razbijam ovo jutarnje sivilo

http://i.imgur.com/cxXTwt1.jpg
ХАХАХАХАХ КЕЊАО У ЖБУЊУ

оупен ин њу таб

Hahaha marko to je ulaz u autoperionicu gde tu da im kenjam da mi jebu majku xd pored je ulaz u zgradu ovo levo sto se vidi neka agencija astra ili tako nesto je u prizemlju

Edit: to levo je ulaz u restoran gak(tako nesto slova su uvrnuta) a perionica i zgrada su prekoputa

Duka dve najgore stvari koje su mi vuksjlijasi uradili su mi ono tvoje sjebavsnje mog home videa i bohovo vracanje tilma. Najgore je kad te povrede ljudi koje voles(balasevic edisn)

Ajde preformuliši to misliće ljudi da sam te ja snimao

Pa nisi ti snimao ti si samo sjebo snimak sta je nerazumljivo tu

A i da si snimao sta je lose tu odmenis drugara u poslu da malo uhvati vazduha xd

koji snimak?ima onaj snimak đe marko jede papriku što mu dragišić dao a ona nije ljuta...

ne znam koji kurac uvijek miješam dragišića i gvozdena

jel ima neko nekog kostolomca dobrog, drugar polupao leđa pre par godina, svako malo ga ukoči posle fudbala, ne mož hoda

bio je kod četvoro različitih, oprave ga privremeno, al je rad da proba nekog novog, ne pita šta košta

Ne znam koliko ti je blizu, relativno jeste, na pola puta između Obrenovca i Beograda, u Ostružnici, lik nije ćiribu-ćiriba šarlatan, već sve kao što treba - diploma, aparati, struja, ultrazvuk, masaže ovakve, onakve. Brat mi sjebao leđa pre oko mesec dana, išao kod njega, kaže da je super.
Ako mu odgovara, poslaću ti telefon.

E, bio bih ti zahvalan. Nije problem da se ode do Ostružnice, šta je to, može i peške ako treba. Svakako je spreman da isproba tretman kod više ljudi, pa da proceni ko je bio najblagotvorniji.

Ok, šaljem ti kasnije večeras ili ujutru, ne javlja mi se brat, ja nemam taj tel.