Prijava

arhivirano kao nacionalno blago

čuva ih Nicolas Kejdž

Otkud to odjednom?

pa nije odjednom, to je dugo razmatrano

Bullet2
Otkud to odjednom?

ja sam čuo da je od dva puta, ali to će bolje potvrditi neki moderator

To je za dobrobit sajta,da bi se vratila intelektualna elita.Definicije ce sad da krenu masovno da se pisu,bice ih do 10 na dan

To je za dobrobit sajta,da bi se vratila intelektualna elita.Definicije ce sad da krenu masovno da se pisu,bice ih do 10 na dan

Kapiram, ali malo je bzvz što ne može da se vidi ono što je ranije napravljeno...

Kapiram, ali malo je bzvz što ne može da se vidi ono što je ranije napravljeno...

Biće.

Brt kome uopste trebaju posteri i reakcije ovo je jedna od retkih promena koja nije glupa do jaja

Dobro i ubacivanje radija u kafanu je bilo pametno

jel znas ti da se negde iz daleka cuju daire i da dolaze cigani?

Изгледа нема јачег дугмета данас
http://i.imgur.com/4TVRLHa.gif

е лукац бануј расног трајно и нећемо те злостављати

Kako misliš nećemo?

Jebem ti majku u pičku. To je zapadna kultura. Da gledaš dok ti drugi jebe ženu. Liberalizam je bolest.

Cuckold fetiš nije zapadna kultura, to je samo cuckold fetiš, jedan od mnogih. Zapadna kultura je najveća kultura u istoriji čovečanstva. U Japanu ili Kini jebu gusku, pa joj u trenutku orgazma odseku glavu. Mislim, užas... Istočna kultura... A liberalizam ima različite oblike, od kojih nisu svi loši niti predstavljeni današnjim govnarskim licemernim zapadnim pseudolevičarima koji se ližu s kapitalom.

Kako jebe petao? Posto sam prilicno siguran da nema kurac.

Testise ima unutra, a ejakulira kroz one dve rupice na kloaki, samo ubrizga spermu u otvor kokoškinoj kloaki, očas posla, zato to tako kratko traje.