Prijava

Stec ima ordenje, Tomo tebi je to 3 dana

умало да заборавим да томо смор има парчиће гована по длакама око чмара
https://www.90daykorean.com/wp-content/uploads/2016/06/I-forgot-in-Korean.jpg

Стеван

Ово је фазон први пут да не капирам Рађарда, баш се трудим да видим шта му је засметало тамо на теми.

ma nije mi tamo smetao, napisao sam 'jebeni dupli nalozi' onako usput, tamo je doprinosio lepo i naravno da ga ne treba banovati

nego je mene iznerviralo što se nakon kajzenove objave pojavio posle pola sata na forumu s duplog naloga i iznosio svoja mišljenja, kao da je strašno da ih piše s originalnog naloga

tvoje salo je nezaboravno

tvoje salo je nezaboravno

je l ima neko da mu nisi dala hahahahha
smh

samo tebi
ti si mi vec previse ogavan

Jedite govna, dajte da pricamo ozbiljno.

Hocu da iz rutera koji je u kevinom stanu ispod, dovedem novi ruter u moj stan. I samo mi vajfaj treba.

Neverovatno koliko neukih ljudi radi po onim vinvinovima i tehnomanijama. Znaci, hocu da bocnem kabli u ruter i gore kod mene ubodem u ruter isto i da mi emituje vajfaj. Samo to.

E sad, mogu li hos jedan samo ruter da kupim, onaj iz sbba mi pominje neki tp link, oni u prodavnicama nude neke bezicne al mi treba neki akces point. Koj kurac.

Samo mi treba wifi gore u stanu, sta da kupim ljudi?

Океј, Рађарде, сад ми је јасније, мада не видим ни да је тамо срао нешто превише, нити да је писао само како би иритирао људе. Срање бан, Космо дођи себи.

Duzhi kabal da se obesis

samo tebi
ti si mi vec previse ogavan

nemoj meni ništa, ne treba mi hepatitis po sve muke

Ćilmo još jedan ruter ti treba.

Dobro onda oces ciglu u glavu

Znači samo ruter i povežem ih i to je to?

A sta je to tp link?

je l ima neko da mu nisi dala hahahahha

хаха браво, тедо нешто слично да напишем

Tp link ti je marka. Kupiš ruter, zakačiš ga za taj dole, povežeš ga kablom s računarom, uloguješ se da konfigurišeš wifi mrežu i to ti je to.