Prijava

Dajte preporuku za neki dobar muski parfem? Nemoj samo da budu Armani code, one milion ili black xs posto te vec imam.

muški La oznojaž, metrosexual neki od tih

To je taj avangardni humor.

Au Bomb, baš ti loš ovaj skeč jbg

E št one rade posteri?

Polo Red nadji, ne znam da li ima uopste u Srbiji

Najjaci ikada

Fala. Razmišljao sam i o bulgariju ali sam ga imao, nekako mi vise za leto.

Fala dobri ljudi. Neki od ovih cu uzeti. Gledah malo po netu dosta hvale polo blue sport.

Krenuo da ti predlozim armani code i one milon jer ih ja koristim, al videh da ih imas i ti. Izgleda da smo svi slepci i koristimo iste parfeme. Xd

Šomaro zajebi ove seljake što znaju za 3 parfema i svi mirisu isto dok čekaju bas
Bruno Banani tvoj izbor nek bude

http://i.imgur.com/pbNi1dJh.jpg
Slazem se sa Bokserom, ovaj je odlican.

kupi neki sa najnepoznatijim imenom koji nadjes samo da bi bio unikat i da se razlikujes od ostalih, pritom kupi i macku jer psi su za glupe ljude koji nisu slobodnog duha, macke uzimaju samo oni koji su neporobljivi i uvek posebni i drugaciji od drugih....a sto ces posle da smrdis na kiseli limun od tog parfema nema veze.
I kao cetvrto, isti parfem kad stavis na 5 osoba, na svakom ce taj isti parfem drugacije da se oseti...nekima ce biti kao da je stavio pastu za zube, a za nekima ce ribe na ulici da se okrecu samo zato kako siri miris

a i jbt milose, ovo ti je pitanje isto kao kad papet master postavi bohoru pitanje ''gazda, koje patike da kupim, koje ti se najvise svidjaju, da ti se dodvorim?''
odes i mirises parfeme i koji ti se najvise svidja taj kupis