Prijava

Pa to je najgore, ako laže ovuda gde svakoga zabole kurac za to ko je kakav, da l' si slepac ili najjači lik ikad, onda mogu da mislim kako je kad stvarno treba da se dokaže pred društvom. Trulo je to jako.

Istinita prica 100%.

Al ne mogu dalje kad se ova slinčuga od čoveka umeša, gadi mi se njegova pojava.

Makar nemam potrebu da lažem kako bih sebi dokazao da sam bolji čovek nego što jesam. Poz

Istinita prica 100%.

E sad je sve ok, obustavljajte postupak, ahahahh

александаркг
Ne brini, sad će on da okrene na pljuvanje po meni, jer onda skine pažnju sa svojih lagarija :)

pre 4 minuta

Bio si u pravu radmilo

Pa klasika, uvek isti šablon, providno je šta sledi.

Patoloski je problem izgleda. Jedino sto su patoloski bolesnici cesto vrlo slozene tj komplikovane osobe a tilmo je prost ko golub

Jbt jedan prodao njive na kosovu a drugi jebeni nalog na vukajliji, i ja njima pričam o moralu i pomaganju ljudima.

Aj vas dvojica pod ruku i nastavite dalje. :D

Jos on nije ni klinac neki bre pa da kazes aj mlad je zeli da bude nesto pa slaze pomalo da bi se pumpao nekim samopouzdanjem ili sta li on bre matoro govedo sreca nema 50god pricao bi ovuda kako je igrao sa piksijem na malice u pivo

a tilmo je prost ko golub

xaxaxaxaxax

Skauz pa znas kako golub vidi mrve neke pa sleti i ti ga opalis nogom on odleti par metara i posle 5 sekundi mrtav ladan opet dodje kao hm mozda me ne sutnu ovaj put nego uzmem onu mrvu deluje mi kao da je od razenog hleba iz hleb&kifle xd

Hahaha Tilmara transferiše jebe familiju
Pre li je po

Hahaha al psetovo objašnjenje za goluba i mrvicu hahahah pa jebemti.

Ovde sam umro krv ti jebem xd

deluje mi kao da je od razenog hleba iz hleb&kifle xd

I ovo nelažem, stvarno mi smešno a vi kako oćete. :d

Postavio onaj Strongmen kao status, je li ovo 41 ili ima neka caka?

Pola ovih koji drže predavanja ne znaju koliko je

40 + 40 * 0 + 1 =

pa ima fora, svaki broj pomnožen nulom je jednak nuli, rešenje je nula

Valjda oće da kaže kako nam je veći problem što ljudi ne znaju redosled računskih operacija nego što moraju da drže Vučićevu sliku u fioci radnog stola i celivaju je jutrom uz masan burek pa se sjaji ko pasja muda.

Znači Rađ celiva sjajna pasja muda. Ok. Xd

x^2 + 1 = 0

evo još jedan za tebe brate