Prijava

Ne moras da pricas o sebi kada si u drustvu...pricace o tebi kada odes <3

Odo da navijam za paok, dršte se braćo.

Meni je jako smešna ova napeta situacija jer sad swako treba da smisli neki zanimljiv odgovor poyy

Surova istina koju malo ko priznaje:

Programer koji pokušava da bude normalan (gleda LŠ, igra fudbal, jebe, izlazi, ide u teretanu) je isto kao lik od 170 koji bilduje. Overcompensating. Try too hard/tryhard.

Ljudi im se smeju, niko ih ne shvata ozbiljno, i kad pokušavaju ga glume "prave muškarce" ljudi kažu ima komplekse, nadoknadjuje time ono što nema, folira se, tryharduje.

Ja zvao jednog programera pitam ga gde si jel mi gotov sajt, kaže "eee brt evo me izlazim tu sam pijem sa nekim drugarima posle ćemo da jurimo neke pičke hehe" mislim se u sebi šta ti da juriš debilčino haha gledaj u taj kompjuter i ne glumi nešto što nisi. Reko bih mu i ovako ali bojim se sjebaće mi sajt iz pakosti

Imam drugara jednog isto kompjuteraš, neki niži level od programera ali isto za kompom stalno, živeo geekovskim životom do 30e (nevin ofc) onda počeo da se druži sa još većim debilima od sebe i da usiljeno izlazi (tryhard klasican) s tim sto svejedno samo pije alkohol, sedi za barskim stolom, gleda picke, nikad ne pridje ni jednoj, ode kući. Sad je oko 33, i dalje nevin, ali usiljeno forsira i dalje to neko lajferisanje da se ne izvali koliko mu je jadan zivot

I treći kompjuteraš, na fb-u mu slike samo iz tri izlaska koja je imao u životu, i u nedostatku pravih prijatelja i pički lik je nekako ishakovao fejs i nabio neke nepostojeće lajkove tipa 400 na profilne slike, a neki ortak ga ugasio komentarom: "sudeći po lajkovima jedan od popularnijih ljudi u Indiji"
On je ustvari drug mog druga, potrefili se zajedno u nekom izlasku, ima dve gajbe lik jedna prazna u drugoj mu žive roditelji (i on sa njima ofc) mi ga nagovarali da nas pusti da poteramo neke pičke tamo, ma kakvi, ni da čuje, samo neke debilne izgovore pričao; šta će mi reći moji, a šta ako se prospe nešto a šta ako se komšije budu žalile a šta ako se polupa nešto

Maestr.o vi ce mu dovedete ribe al kako ce se on oduzi?Dal ce on nekad biti u stanju da isto ucini za vas i nemoze od sramote da vas pusti da ucinite nesto veliko.A verovatno je liku nabijen veliki sram u dusi od strane roditelja koga se nemoze oslobodi i plasi se da nenapravi porodicnu nesrecu ukoliko bi to uradio ako su mu strogi roditelji.Ja volim da citam knjige o mitologiji,istoriji,elektronici ali kad sam sam citam a kad sam s drustvom necu da smaram na tim temama.Ja inace imam autoelektricarski poso kao hobi koji radim.

To sa ne puštanjem ortaka da jebu u tvojoj gajbi može da se kategoriše kao kompleks... Pre dve godine matora tetka mi se udala za nekog matorca, otišla da živi kod njega i ostavila praznu kuću. Ja tamo dovodio ekipu, cirkali, sprdali se, ali kad bi neko tražio ključeve da dovede neku fuksu ne bi dozvolio. Tad nisam imao ribu i verovatno bio ljubomoran, e ako ja ne jebem nećete ni vi ! Sad kad sam u vezi boli me kurac nek dovedu autobus Moldavki i nek orgijaju.

Toma Smor jeban je tamo?

Haha za Sretsam sam mislio da je Tomdriv Merlin

Thilmo pod detinjasti vezano za matematicare sta uglavnom mislis.Ja i jesam detinjast u smislu da cesto gledam na "vino" kao najbolju igracku na svetu,nezanimam se mnogo za politiku,volim da gledam sci-fi,i mozda sam eto detinjast sto nezelim da budem "farisej" tj da radim mnoge lose stvari a ovamo na stranu da drugoga kritikujem kako radi pogresno iako sam ja gori mozda od njega "Npr. nazivam debilcinom nekog sto pije a ono ja pijem 10x vise nego li on."

Sad nije interesantno, Rađ te razotkrio ko si jbg.

Jedete govna. Pričate o skupini ljudi koji nisu ni za kurac, i jedino gde su mogli da se probiju je neko jadno programiranje i kojima je to jedino sto znaju u životu. A najjače je sto o tome prica jebeni Maestro. Lol.
Otprilike ljudi s kojima bilo ko ko nije idiot ne može da zableji vise od sat vremena.

Stereotipni programer = Glupi fudbaler, samo s drugačije dozinarom kintom koju dobija. Tako da ni u jednom trenutku ne dobije priliku da bude totalna rokenrola.

генерализујете превише.

Al ono da programer radi 14h dnevno i da nema radno vreme je prelol. To samo ljudi koji frilensuju. Ako si dobar programer, titraju ti muda na poslu, i radiš sedam-osam sati max, ali tih osam sati stvarno radiš. Jbg.