Prijava

Juče si poentirao s Tilmom nemeže svaki dan jbg

Ajd prómeni nick u Zauzeti Kosovac kao oženio si se

Kao omaklo mu se pešes puta xd

Hahahah ljigavko mali smesan je.

Tilmo niko neće da foromuje s tobom od prošle strane.
Šta očekuješ od strane 3424?

Haha Tilmara napisao
Treba mu taj nick da bi radio pa edituje u smrdljivko haha kakva izmena

Editivao sam jer je ljigavko upao u post između. Onda sam rešio da pišam po njemu. Al ako ti se sviđa, stani pod mlaz.

Niko nece da forumuje aaahahahahahah jao jao pa sta da radim sad, moj svet se rusi.

Sad sačekaj Soka od Zove
Znaš kako to izgleda
Napisao si Psetu post pa video Radmila pa kao a jbg juče me Pseto drkao sad ću da iskoristim guzvu da editujem Radmila je kul pljuvati xe xe
Sry al tako je. To što je Radmilo pustio da ga na kladionici drka nas par tj Pseto najvise kao da nam baksuzira i to da je nemač pojma ne znači da je debil pa da ga sad kao ganjaš nešto haha
Skapiraj to čoveče koji baca mlaz

E našao si od koga da me braniš, pa lol

Ne branim te seljaku rumeni dočaravam!

Kolika je to frustriranost jeboteleb, očito sam ga baš pogodio "u žicu" ima već par godina sad, čim još ne može da preboli :(

Boh, ovo je jebeni virtuelni svet. Uživeo si se druže previše. Jebe mi se tačno ko je kakav, kapiraš.

Ja teram svoju sprdnju i boli me kita za druge. Xd

Matori lik od 35+ ide po nekom sajtu u slobodno vreme i ZAPIŠAVA nekog s neta samo zato jer ga je pre par godina malko usrao zbog bednog posla kojim se bavi, još ne može da preboli, koliko sam samo pogodio onda. Izvini bre tilmo, nije sramota raditi, makar i to što ti radiš.

Edit: Ali super ti je sprdnja, svi se valjamo od smeha, evo mene stomak boli kao džikića :DDDDD

Vidite, moj cilj nije da pobedim u raspravi, nego da što više ljudi uvučem u istu. Xd

Ja se jos nijednom nisam nasmejao na neki tilmov post osim ako mu se smejem sto je glup ne znam kako vi

Al brate ja se cepam od smeha kako uvek jebeno upadnete u ove gluposti u koje vas uvlačim. Xd

Samo, sad se ja povučem prvi, ipak mi je neko od vas pomogao oko odbana i to poštujem.

Ma ti si mastermajnd kazem ja

Tako ja banem napisem nesto pa se svi skupe da me sutiraju hehe kakve budale a
http://i.imgur.com/auuONDL.jpg