Prijava

Kolega iz Ns-a je najebao sa kicmom. Nije mogao da se pomera, ti neki diskovi sta vec. Isao je u Niš kod nekog lika, kaže da je medju najboljima u zemlji. Ako nekome treba broj mogu da pitam.

Aj pitaj, nije zgoreg.

Jedino bolje ovog bi bilo da licno Thilmo namesta, najbolje u zemlji xd

Btw ja sam zeznuo vrat na odbojci pre jedno 2god al se bojim ici tim kostolomcima, jedan pogresan potez i cao

al se bojim ici tim kostolomcima, jedan pogresan potez i cao

jedan pogresan potez i cao

JBG to je cijena slave

срећна слава милош88

Miloše, o, Miloše, zašto si Nikolas

Nisam ni ja smeo da idem kod tih burazera sto namestaju za vrat a za ovu kifozu sam bio i nista mi nije pomoglo jbg. Mozda je i do kostolomca jbg ne mogu da tvrdim da su kostolomci generalno sranje jer sam bio samo jednom kod ovoga ali ovaj je sranje to tvrdim

Kostolomci(pa i oni najbolji) su tu samo da ti privremeno olakšaju muke, nije za duge staze jebiga, nego ako ne možeš taj dan glavu da okreneš ni centimetar, da te opuste malo.

ne znam dal ima gadniji prizor nego kad onako uvate za vrat i cimnu ti da pukne....ili ledja kad ti stiskaju pa sve puca...plus sto 80% njih su neki priuceni kostolomci sto su to ucili ko zna gde fuj uzasno radije bi trpeo bolove 20 godina nego da mi onako cimaju vrat

Ovaj krc na 1:08 sam radim dok sjedim LOL
Mene su učili upravo suprotno, nikada nema trzaja, naglog pokreta, brzog istezanja, jerbo možeš ubiti čovjeka za sekundu. Ovo je na zapadu popularno jer košta puuuno manje nego odlazak doktoru, pregled, rtg/ct, pa kod fizioterapeuta na remont. Drugo, zglobovi i mišići traže da pacijent sam dugotrajno radi kod kuće redovno i pravilno ono što je terapeut pokazao, a najteže je sebe natjerati na vježbe. Ljudi ne shvataju da čovjek nije auto, pa ajde kod Milutina navezi na kanal da popravimo. Ali neka, od tih nemarnih živim već godinama xD

I mene su ucili da ne sme nista iz trzaja i to

I meni pokazali neke vezbe tj brdo vezbi treba mi sat vremena da odradim sve i ja obecao zeni da cu raditi. Odradio sam ih dva puta.

I je li sad bolje, pseto? Ima li bolova?

Ali kostolomci rade iz trzaja, i pokusavaju svasta (uglavnom iste stvari koje znaju za taj neki deo tela, bez obzira kakva povreda je), i uglavnom rgaju dok ne osetis olaksanje, i posle kazu znao sam da je to, a majmunisao se pola sata, dok kao nesto ne ubode.

Ortak mi pricao, on boksovao svojevremeno kao, i sad ponekad sparinguje, i jednom prilikom zamane kao idiot i promasi i povredi ruku u picku materinu, i isao kod nekog terapeuta zajebanog, radi sa teniserima ugl koliko sam skontao, dao je jedno soma evra na oporavak, ali jebe lik, prvo nije mogao da podigne ruku vise od 20-30cm, posle nije mogao da pritisne rukom nista, pa da uvrce (da otkljuca stan npr. morao levom sve), jos nesto bilo zab sam, i bez ikakvih trzaja mucenja nicega, bila je neka struja isto ukljucena to znam, lik ubija s parama ali resava jebiga

Pa boli me opet, bio sam u banji prosle godine u aprilu-maju. Jbg muflon sam i mrzi me da radim... I ove cu ici nadam se u isto vreme kombinacija vezbe-bazen-blato-masaze-setnjica jebe kevu

Dionisijo to je game ready(npr) aparat i to je za povrede misica, kad su koske u pitanju skroz je druga prica

Moguce, prica je bila o kesu vise nego o tome kako tacno resava sta, ne u smislu da ga je odrao nego u fazonu kako ljudi zaradjuju pare i to, pa ne znam tacno

Mogu ako hoces da ti prodam jedan da i ti lomis lovu, letos i zvezda uzela jedan