Prijava

Celtic je integralan i nedjeljiv, ubuduće zaokružuj brojeve, keru!

Pseto, brte, jel istina da Volkov jebe Sandru Afriku?

Nemo ja noge da mu lomim

Sad je vlademar otisao u pecurke kad mi treba!

Da li je obrtanje i rotacija identicna stvar? Nemojte ono brate isti kurac ne smaraj, konkretno po vujaklijski me interesuje

Naravno da jeste, rotacija je samo latinski izraz za obrtanje.

Bravo, to je normalno razmisljanje, al hocu negde gde je definicija napisana

imaš na vukajliji definicije

ba dam tssssss

http://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3470#post_3769530
Ne

Volkov nije ni u stanju za tako nesto, i dalje slini drugarici iz srednje skole koja se udala ima dba sina njen muz neki autoprevoznik vec 3 puta ga jurio da mu noge polomi. Ne znam sto se plasi toliko sada dok je ziveo na kosi bio ok lik

Dio, kapiram da postoji neki razlog što ovo pitaš, ali evo šta piše u rečniku

ротација (лат. rotatio),
обртање, окретање, кретање, свих тачака неког тела око једне тачке или око низа тачака, тј. око обртне осовине, тако да свака тачка описује кружну путању чија је раван управна на обрту осу, нпр. окретање, обртање, Земље око своје осе; у пољопривреди: наизменично сејање земљишта; такође: скраћен назив за ротациону машину; уп. транслација.

znači isti kurac

Hvala Tronozac
Mislio sam da je isti kurac al rekoh da proverim

parkirao sam auto neki dan na parkingu pod drvetom duda, stajao tamo desetak sati, i sav krov usran od duda, ne mogu da operem. bio u perionici, ništa. probao benzinom i razređivačem da skinem, ne skida fleke uopšte. ima li neko sranje ili sredstvo za skidanje tih fleka s limarije? hitno pomoc ljudi, lada je u pitanju lololo

Haha pa kako farbu nisi skinuo razredjivacem?

ne skida se, jbg lada 1990. godište, ne znam čime su je farbali, ali farba stoji savršeno.

Aha, onda probaj da izgrebes....cekaj....cekaj... cekaj....NOKTIMA HAHAHAHAHA GLEDAJ SKECA E

ahahaha probao lololo jako teško

Moze da se ne skida razdredjivacem ako je razredjivac na nitro bazi, a farba na uljanoj ili obrnuto. U suprotnom skida se.

A za ova govna nemam pojma, znam da me nerviraju u picku materinu generalno, i to i jos ono sitno zeleno sto smrdi

nitro je razređivač, onda je farba uljana verovatno, nem pojma realno.
evo skinuo u međuvremenu sa domestosom jebenim, stavio da nagrize, sve te crne fleke postale svetlo braon i onda krpom i četkom mekanom ribao i skinuo jedva, boja stoji sve ful. al jebeno kako dud ostavlja takve fleke slojevite i čvrste, kao plastika topljena.

nego jel bio neko u američkoj ambasaci za viza intervju? treba mi par saveta, reapliciro sam za neko sranje pa čekam datum drugi put

Ja sam aplicirao za grin kard, al iz zajenabcije, neko šerovao na fejsu pa sam popunio.

Sad vidim da su izašli rezultati a ja neam onaj broj sa kojim provdravaš. Xd

Ima opcija kad izgubisntaj broj, al kad popunim kaonsto sam popunjavao kod apliciranja, pise da su podaci pogresni.

Cenim da cim sam izgubio taj broj, prosao sam 100%. :)

kurca baka večerala, ja aplicirao za onu J1 studentsku i odbiju me u martu, sad za nedelju dana imam drugi termin, jebali majku ni da kažu što su me odbili