Prijava

o Holokaustu ne mislim, o Holokaustu znam

U kojoj menjacnici u NS mogu da promenim mjetalne evre? Pokusao sam u maxbetovim menjacnicama i u jos par na futoskoj pijaci, niko ne prima.

http://exc.rs/rs/map

Pise da otkupljuju evre metalne.

Otkupljujemo i prodajemo kovani novac od 1 EUR i 2 EUR.

E majku im jebem, imam i te al imam i punu teglicu kovanica od 50 centi..

de si nakupio teglicu od pedeset centi krsta ti

imas na futoskoj pijaci lika koji otkupljuje kovanice.samo sto je kurs 80.
mislim da na svakoj pijaci gde imas one sto sveraju iz madjarske imas nekog ko otkupljuje kovanice evra.

Za 80 dinara bolje u tegli da mi stoji, leba ne trazi xd

Radj, nzm kako da napisem a da ne zvuci kao trol (nisam vadio iz fontane ispred bolnice, da odmah opovrgnem tu teoriju xd)

da ne lupetam, mislim da bi ti za centi jos snizio kurs :D
prosetaj kvantasem,tamo su svi sverceri,pa u zavisnosti koliko imas mozda mozes i bolji kurs da pogodis.oni svejedno idu cesto za madjaronu.

E vidis... Sad kad pominjes madjarsku. Ide ortak u sept za devojkom na par dana u Budimpestu. Mozda sa njim da vidim.

Trebalo bi šomi jagodica da ide u gajbu na Zakintosu za koji dan, možda može on da ti razmeni

U kojoj menjacnici u NS mogu da promenim mjetalne evre?

Nbs. Normalan kurs lagano

Ja ima da otvorim temu ko onu pitanja za granjku nekad mi nerealno al se jebeno u sve razumem

Pitanje za tebe ps jel ti licim ja na onog lika u srednjoj sto nije bas deo najpopularnije ekipe ali je tu negde, dobacuje nesto stalno glasan ne skrece paznju na sebe, tu je negde ali nikad 100% prihvacen plus onako je nizi malo

Ne brt, licis mi na onog lika iz pajserske ekipe koji svo vreme pokusava da se prikljuci gotivnoj ekipi pa forsira price o cirkanju i jebanju i tucama pa cesto popije dandaru od najnervoznijeg u gotivnoj ekipi jer dodje pa smara a zamrzi ga i pajserska ekipa jer tripuje da je bolji od njih pa onda promeni skolu ili prica sa profesorima

Nekad se i zdruzi sa nekim ko je iz male mostanice pa mora da dodje 2 sata ranije u skolu jer sledecim busem kasni sat vremena, onda junak nase price dodje ranije sat vremena pa njih dvojica bleje i kao dobri su

Mala Mostanica jedno od najjacih imena mesta ever.

Imao sam jednog iz male mostanice u skoli zvao se milija lik i imao uvek kod sebe 100e ako mora da prespava negde

E ps reci i meni nešto tako uvrjedljivo ali smiješno

Tj daj mi mišljenje ps, da ne bude da ja tebe ćeram na neke eseje dovitljive