Prijava

Imam kovanica dosta iz SRJ gde to mogu da zamenim za nove dinare? Ako ne moze nigde poklanjam Marku iz Kosjerica da drka na njih

Brt ako ne postavljas ovo eto cisto da bi pisao nesto po saljivom sajtu onda guglaj. Bas ne znam sta ocekujes da ti iko odgovori,samo da uzmemo da guglamo umesto tebe.

Zašto se čudne psiho kripi sranja uvek dešavaju u indiji? Jebala vas demonska koza pa u pičku materinu takvo sranje ne nastaje nigde van tog bukvalno usranog poluostrva

Peri d platapus jebeni hahahaha

Os ti ja objasnim zasto se kripi sranja desavaju u drzavi dje ljudi seru po ulici i dje je lepra cesta ko prehlada kod nas?

Brate ja kao kontao ne možeš kugom zaraziti hromozome, al nemam pojma evo keve mi što više razmišljam to mi ima više smisla

Haha bata sale je pravi lik da ti objasni sve u vezi indijaca xd

Peri d platapus

Brate ja kao kontao ne možeš kugom zaraziti hromozome, al nemam pojma evo keve mi što više razmišljam to mi ima više smisla

xDD

Khm, Vučiću, ti li si?

Os ti ja objasnim zasto se kripi sranja desavaju u drzavi dje ljudi seru po ulici

A zamisli sta bi tek oni imali da kazu na temu
"Anegdote koje imaju veze sa govnima"?

Indusi pricaju da su vec premasili kineze po broju stanovnika sto je moguce ko to moze da utvrdi. Kontam da indusi kad pokusavaju da odrede okvirno koliko ih ima uzimaju plus minus 25 miliona kao statisticku gresku.

Pa kad se jebu po sistemu velikih brojeva. Nakoti desetoro i konta da ce bar troje docekati pubertet.

Prelepi su india mimovi hahah placem od open bobs show vagene do sranja po ulici

Show boobs and vegana ples

Samo sto za ovaj mim su zajebali. Indusi brisu dupe levom rukom, pa jedu iskljucivo desnom. Ako mu dodas nesto levom to je uvreda, pa ja to redovno radim kada mi svrnu u posetu.