Prijava

Pa to, drugar otišao da radi tamo kao kuvar

Samo ne slušaj Caru, Vuzija i ostale specijalce. Svi s parama su dobrodošli na jadranu.

Svi s parama su dobrodošli

pametnom dosta

-Benefit je svakako ako ne ides svojim kolima
-kruha mesto ljeba obavez
-ako te cimne neko kak pricas samo se nasmej i prihvati podredjenu ulogu
-ako udjes u dublju raspravu obavez kazi da si drugosrb i da smo mi krivi za ratove 90ih
-gledaj da se opustis sto vise misleci na pajsad grcku

E da i na strah ne misli sta ti treba na godisnjem malo da se stresiras big deal

Naci samo kruha u crijevu

Obicno kad pitas nase jel bilo sta bude fazon ma nista spec sve sitnarija

Licno bih izbegao hrvatsku ali ja sam zatucan

Fini su domacini dosta, npr ako stanes sa srpskim tablicama uz obalu, sami ce ti pogurati auto u vodu da se dubinski opere i ocisti i nece ti to uopste naplatiti

nemoj sad da te sputamo skeletore, ako bude nesto pozovi se na kamenofila i plidua.

Al dobra vest je da najcesce bude sve OK.

Mada moja kola ne vrede ni 2k sa sve novim letnjim gumama, naglašavam da koštale 350€ na akciji

127k četnika turista u NDH godišnje. Nijedan se ne vrati kući, ustaše koriste srbosjek. Cara zaklan već dvaput, ali se ne da.

Ma pusti price manijak, mi isli po klubovima i partijima na plaži sa sarajevskim naglaskom dole i nikad nijedan problem nismo imali. Ne kazem da se ne desava, ali nije to toliko cesto.

Mozda je malo veći animozitet prema srbima nego prema nama ali opet sto kaze kamenofil mnogo je srpskih turista na hrvatskoj obali, još je to neko mirnije mjestašce kako vidim.

imaju trg franje tuđmana

Zvuci kao nesto sto bi se svidjelo kiki partizanu hehe skechh

Vuzi me hakovo

slusaj samo kamenofila bajo, ziv ces se vratisss eeeej

ako vec volis hot letovanja moze i albania bajo, tirkizno more cene smesne. Preko gledas krf i kmecis koji si mejmun

Pogaziću svoja načela rekoh nikad cro nikad alb osim ako nije neki prebitan razlog, tipa rat i to

Zdrav covek ima hiljadu zelja, a bolestan tisucu

Cepaj Manijake, seremo i mi mnogo, bice to ok

Ma jasno, asimiluj se tih 10ak dana prodje to brzo. Srecno bro

Što je najveća fora, Novalja bi mi ispala najjeftinija opcija jer bih bukv samo gorivo platio, smeštaj ništa, hrana nešto simbolično fazon. Renoviram gotovo u totalu kupatilo i kuhinju ove godine, krećem u dužničko ropstvo lagano, za dom spreman

Ja bio za prvi maj 3 dana u Opatiji. Sve okej, nikakvih problema nije bilo.

Bio sam ranije i u Puli, jednom na Braču, jednom u Baškoj Vodi, uvijek sve OK.

Doduše, bosanske table, i pričam ijekavski.

Ali konkretno prošle godine na Braču, baš sam ušao u dosta priče sa gazdama apartmana, znali su da smo Srbi... Normalna priča, nikakve tenzije, zezali se opušteno.