Prijava

Ja samo da čestitam Zvezdalama na titulu 2 na 2. Ona tema zaključana pa moram ovde.
Novi šampioni sijaju punim sjajem, besprekorna sezona, da ne kažem da ste jebali keve.

A da i to.. Dve ekipe koje su osvojile ligu i kup, kidali smo ove dve sezone. Ja se povlačim ako Bog da sa titulom u kupu, ako ne, nema veze.. :D

haj pravi sobu neko da igramo. Glasam 5 minuta za 1 vs 1

Senko genijalna ti je ideja, kad god nešto ne valja ti okrivi Kselu, ionako se tu nađe ekipa lajavaca i kulova koji su dežurni na temama da me pljuju.
Neka se organizuje liga 1v1 ali da svi glasamo u vezi pojedinosti a ne da odredi neko ko neće ni da igra ni da vodi tabelu ni da otvori temu.

Ако је идеја толики камен спотицања ја ћу да напишем правила -.- а ти Лупусе само води .....ионко не можемо сад да измишљамо топлу воду ...........

Senko ti si sisa, mi smo rekli da smo protiv toga i ti odmah dižeš galamu i uslovljavaš sve, gori si od mene i Lakija zajedno.

Uskoro ću napraviti temu za ovo i još neka ključna pitanja zbog kojih se ova tema ruši...

lolol trajala tema 13 postova cak!!!

Једини услов под којим ћу играти лигу је да се забрани играње малолетницима.

Juju i ti si postao zajeban, nema šta. Realno meni se jebe i za ligu i za sva takmičenja od kako su(ste) počeli da ubijate sa odborom i kako ništa ne valja od kako je Laki otišao, ali sad baš namerno neću da odustanem, čisto da udaram kontru gospodi punoletnima. :))

Једини услов под којим ћу играти лигу је да се забрани играње малолетницима

hahahahh lupuse car si majkemi. ja sam rekao da odvojimo ligu na 2 dela, deca i odrasli, mozda bi najjace tako bilo...

Čoveče Sa Glupim Defkama, za džabe glasaš, nema organizovane lige.
Edit:
Jedina pozitivna stvar u vezi tebe je to što nisi ciganin.

http://vukajlija.com/forum/teme/28153-heksball-liga-vukajlije-1-1
Izvolte dobre sam volje danas pa ću voditi ovo glasanje sami odlučite kakvu ćete ligu al kasnije kad nešto ne štima nemoj da vam laki ,ksela,senka il bilo ko bude kriv