Prijava

Знају да организују али један од њих има доста обавеза а други не може све сам, тако су бар написали...

За све који мешају мене и колета... Ја сам сада СРБИН94...

Ајмо неку шорку између репке и спаринг жгадије ............

Е добра ти је та лаки, Лупусе окупљај своје спаринговце, а ја ћу репрезентативце, и да питамо сенку, или Тоа да нам хостују, вечерас око 22.00

Repku? Koju repku? Ja ne znam ko tamo igra, ne stoji nigde lista, samo neki Riči B otvorio temu i reko "HaxBall je život, ostalo su sitnice!".

Šokeru taj avatar je za Dželenu, svi znaju da je on MOZAK!
Za tebe je ovaj!
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/50316_75488951392_1442127_n.jpg
;)

Dakle, prelazimo ovde...

Прогнани смо на ову тему, па бих да је вратим међ' активне...

Бек ту актив

Браво Обилићи , прскајте стране плаћенике ........ иначе , како Коле рече , ово је била једна крајње бурна сезона , Крајина није одбранила титулу првака , ЛАГ опет последњи , Обилић прошле био 4. а сада 6. место ....... ја дао свега 1 гол за разлику од прошле кад сам дао , 6,7,8 ........ мада то није важно , други то надокнађују место мене .....Најављујем освајање трофеја следеће сезоне!
--------------------------------
И могли би да кренемо са том 1 на 1 лигом ...... ништа лакше за организовати ,сваки дан текма и чао ...........

E sad ad izaberemo predseknida!

Пријављујем се као кандидат за вођење 1 на 1 лиге

Е овако, договарали смо се шта ћемо и како ћемо око ове нове 1 на 1 лиге, и мање више смо све уговорили, осим дужине утакмице. Решили смо да ставимо то на гласање овде,ДАКЛЕ У ВАШЕМ ПОСТУ СЕ ИЗЈАСНИТЕ КОЛИКО ТРЕБА ДА ТРАЈЕ УТАКМИЦА(3, или 5 минута) И НЕ ПИШИТЕ НИШТА ВИШЕ КАКО БИ БИЛО ПРЕГЛЕДНИЈЕ,( и пожељно је да ништа не пишете на овој теми док се гласање не заврши

Однос гласова за сада:
3 минута:4
5 минута:1