Prijava

Главна тема у круговима вукајлијашког хексбола - безвлашће у ХБСВ-у ...............

zatvorio prije nego sto si otvorio :D

Е људи, ови са сербиан хаксбалерса су изгледа решили да покрену лигу, па да вас питам, јел да пријављујем екипу, или не ?

Koju ekipu? Repka ne postoji trenutno, treba da se reoformi jer je gosn. Steroid obrisao postove.

Е људи, ови са сербиан хаксбалерса су изгледа решили да покрену лигу, па да вас питам, јел да пријављујем екипу, или не ?

Ти си већ пријавио екипу ........

Да, али не покрећу баш модератори,и ти који су за то задужени, него ликови из неких екипа су се сморили, и решили да сами покрену, па сад врше поново пријављивање

Коле пријављуј нас!Има још само 4 слота а можда и мање сад ......
Заправо , пријавићу нас ја , за сваки случај па ти после води екипу.....

hahahaha stele ista smo grupa, Double Shot su moji ;)
Teska grupa, ovi bosanci LOGIKA su jaki dosta kao pojedinci sad ne znam kakvi su 3v3. Tu ti igra ona thc sto je n1 na esl ladderu.

Обавештавам све репрезентативце да почиње лига шампиона на СХБу, тако да будите у приправности. Чланове које ће ми требати у утакмицама ћу обавестити преко пвта, и видите ако можете вечерас да се окупите да се увежбамо мало

Hoće li neko d' igra ovo govno? Mene mrzi više da pravim sobu, žalite se tu na lag, a niko od vas da napravi. :P

http://www.haxball.com/?roomid=3a00b457fe6c391d53783f0b1f472d445c74c3a71b05b75fc9e7f575c8cb7b65&pass=1

Позивам искључиво репрезентативце са списка за схб да уђу
пасворд 124