Prijava

od kad niste igrali onako rekreativno jebem li vas??

Репрезентативци будите вечерас око 22.00 ту да одиграмо рекреативно са стелетовим тимом

А зашто не би организовали КУП као на СХБ-у али у нашој организацији?
Отворимо лепо тему , изрекламирамо се на СХБ-у и хакс собама , причамо како организујемо КУП 3 на 3 , првих 16 екипа које се пријаве играју.Елиминациони систем , на 2 утакмице , или 4 утакмице , по 5 минута .......... ?
Да ли би успело?

Uspelo bi al da Pelena organizuje lololo!

Ljudi zašto ja ne vidim Ligašku temu?

Ajmo Kole , okupljanje .......

Имају текму ови, па ће да нас зову кад заврше

Јел заинтересован неко за играње као неке лиге по купашком систему? После краћег одмора, вољни смо да организујемо нешто што још ником није пало на памет... Ако хоћете изјасните се овде па ћу вам изнети концепт у новој теми... Могу да кажем да ће бити веома занимљиво и сви ће моћи да играју...

Ја сам увек за , мада неко је већ дао предлог .... :))

А зашто не би организовали КУП као на СХБ-у али у нашој организацији?
Отворимо лепо тему , изрекламирамо се на СХБ-у и хакс собама , причамо како организујемо КУП 3 на 3 , првих 16 екипа које се пријаве играју.Елиминациони систем , на 2 утакмице , или 4 утакмице , по 5 минута .......... ?
Да ли би успело?

Јел заинтересован неко за играње као неке лиге по купашком систему? После краћег одмора, вољни смо да организујемо нешто што још ником није пало на памет... Ако хоћете изјасните се овде па ћу вам изнети концепт у новој теми... Могу да кажем да ће бити веома занимљиво и сви ће моћи да играју...

Може , ја сам за.

И да , ово је мој ортак који намерава да игра следећу лигу па га помозите мало којим плусом.

http://vukajlija.com/recnik/autori/92498

И да , ако мислимо да некако функционишемо морамо да изаберемо некога да води шоу ...

Пазите, концепт овога што ја предлажем нећу изнети пре отварања теме, а могу да кажем да ће бити невиђено до сад. И моћи ће да играју сви, без обзира на датум регистрације и бодове, битно је само да има налог на Вуки.

Рећи ћу вам само да свако може да игра онолико колико хоће и није обавезан да игра све. Само да вам заголицам машту.

А каква би била та лига, који би то нови систем био ?

Рецимо да ће бити изненађење :) Мислим наравно ако хоћете... Нећу да кажем систем по ком би функционисао да не би дошло до крађе концепта...

Шаљи то лакију на пвт, или мени па да видимо може ли ишта од тога да буде :)

Послао Лакију :) Журим сад

А када би ово могло да ступи на снагу?
И да , треба да се обавесте сви који су играли/играју хексбол да слика о такмичењу буде комплетнија а и да буде занимљивије .... многи нису ни знали за ову 1 на 1 лигу ....

Ево сад сам дошао, па може кад ви хоћете... Нек се већина изјасни, ја сам за то да почнемо што пре...