Prijava

Мора реклама , да неко иде и цима људе за рукав .... :)
Шта мислите зашто је било онолико људи на почетку играња хексбола у ХБСВ такмичењима , квалификацијама за репрезентацију?Зато што смо у току оснивања ове мале екумене рекламирали савез максмимално и звали људе и временом се то претворило у мање више "озбиљну" ствар , јер је постојало нешто што се звало репрезентација - ултимативни циљ и сан хексболаша вукајлије.
Е онда се "власт" променила и неки се помамили да мењају ствар која је добро функционисала , а другима се то није свидело и оде све у курац........

Мора све од почетка да се гради ....

Slažem se laki ja prvi kažem da treba ponovo da ti rukovodiš savezom

Да се разумемо , ја само могу да помажем и да будем део машинерије али нећу да имам улогу као пре .....

И ајмо више неку реализцију :))

Коле , де си да играмо за треће?Јебига , не узе Обилић трофеј ......

Да покрећем оно такмичење? Могао бих сутра...

Ок, очекујте да отворим тему сутра кад се пробудим...

Jesi se probudi? ;)

И да , ово је мој ортак који намерава да игра следећу лигу па га помозите мало којим плусом.

http://vukajlija.com/recnik/autori/92498

Piše da je ovaj trajno banovan jer je dupli nalog, reci nam ko je to :)

Ма пусти идиоте , то је мој буразер , а ја сад ако би се пожалио бановали би ми и овај профил и можда додали још бана на оригинал , јебем их уста , немоћан сам за сад :)) за три дана ћу приложити жалбу за одбан....

lupuse brate al i ti mozes spavat :D

Ево радни народе Вукајлије управо сам се пробудио :) Крећем у отварање теме и писање правила и концепта такмичења.

Извол'те. Питајте шта није јасно, кренућемо са овим кад мало заживи.
http://vukajlija.com/forum/teme/29559-vahp-vukajlija-association-of-haxball-professionals

Ајд да и ја изјавим нешто за дневник

Лаки 3 поена (Добро је држао све конце у својим рукама и поред разних малверзација. Спреман сам да му опростим ружну прошлост :))
Шерпас 2 поена (Добро је водио лигу кад нико није хтео. На друго место га стављам због немања толиког искуства као Лаки.)
Душан 1 поен (Због доброг вођења лиге 1 на 1)

Лаки - 3 (Ко што сенка каже, јесте оспораван, али та времена под лакијевом командом су била најбоља,а и репрезентација је стварно личила на репрезентацију)
Бонд - 2 (Коректан лик, а у задње време и све бољи играч)
То - 1 (Једини који је дорастао микићу по јачини и стилу игре, а и зна како да се понаша у улози вође)

Микића нисам ставио из разлога што је сам рекао да неће да води ХБСВ
Јоргана би исто ставио али њега као да никад нема, тако да нисам сигуран да би успео све да постигне
ЕДИТ: Са Дулетом исти случај као и са јорганом

Лупус 3
Лаки 2
шерпас 1

serpas?? jel me zajebavate?

kako god:
Lupus 3 (zato sto moze, dobar je lik iz postene kuce)
Laki 2 (kao tito bilo dobro ali kontraverzno, ja sam za diktaturu)
Bond 1 (kao i Lupus, fin decko, djentlmen, a i navijam za njega od uvjek pa ono, kontam da cu da imam neke povlastice i to....)

Лупус 3
Душан 2
Бонд 1

Aj' i ja.
Lupus 3
Super Šerpas 2 lololo
Steroid 1
Edit: Ovde bi umesto Šerpasa uleteo Dule, ali nije on stvoren za "vođu", previše je miran i kroz sve će radije progledati nego kazniti.

I predlažem da se otvori nova tema, ova služi samo za spem, a i ima previše postova, konfuzno je.

Laki 3 sve je navedeno dobro je vodio savez dok je bio na čelu
lupus 2 trudio bi se uostalom odlično vodi ovaj teniski savez :)
Bond 1 ok lik mislim da bi dobro obavljao funkciju

Stefan Kostić 3
Dragan Kostić 2
Džemal Kostić 1

Ne možete glasati za sebe