Prijava

Možes sam da brišeš i edituješ defke u prva 24 časa.

Izvinjavam se što se miješam al' da čo'k ne čeka, da mu ne ocjenjuju obje.

Znam da mogu al koristio sam mob. tel. i tu se javio problem. Ne bih mogao sam to da uradim. Hvala na brisanju i zao mi je što sam morao zbog ovog da vas cimam :)

Je l' bi moglo da se organizuje nešto ovako ali uz pomoć nekog od modova :pogleduprtupekija:?
http://vukajlija.com/forum/teme/28714-dueli?strana=1
Zanimljiva je ideja ali mi paori ne možemo sami da se organizujemo kako treba, jebiga...

To je već bilo organizovano. Zvalo se Вукајлија куп 2011 - sponsored by Кифла™.
Ovo vaše je samo uprošćena verzija tog kupa.

I da, zar nije čudno što je odjednom zamrla ona tema "ideje za definicije"? Tačnije, čim je odlučeno da se tamo ne linkuju defke? Pa nek onda neko kaže da sve te dosjetke nisu samo izgovor za reklamiranje...

S ovom novom temom ćete postići da sljedeći organizovani kup bude dočekan kao smor, nešto već stoput viđeno, što je dosadilo i bogu i narodu. A možda zbog toga i neće biti organizovan sljedeći, ko zna. :/

Ево једно моје од пре два дана. Нико није видео, па сам и заборавио да сам питао.

Имам ја исто једно кратко, дуго и нејасно питање.

Ако неко време не пишем дефинције уопште, и онда један дан избацим лупам 20 нових у исто време (само их спремим у разним прозорима и избацим све у исто време), да ли се то сматра спемчугом оном најгором? И колики је бан?

A baš me zanima što mi je obrisana zadnja defka ?

Moć statistike

90% ljudi poveruje u laž ako je obrazložite statističkim podatkom.

S ovom novom temom ćete postići da sljedeći organizovani kup bude dočekan kao smor, nešto već stoput viđeno, što je dosadilo i bogu i narodu. A možda zbog toga i neće biti organizovan sljedeći, ko zna. :/

Лули је у праву. Ја рекох малопре да се играте, али не правите турнир, али ипак ћу морати да променим ту одлуку због овога горе цитираног.

Oće ovi posteri koji su mi se netraženo vratili na profil da se samoobrišu, ili ću morati da cimam modove da rade taj prljavi posao? :)

Moć statistike

90% ljudi poveruje u laž ako je obrazložite statističkim podatkom.

Написа си само нешто што је научно доказано... Копи пејст практично...

Oće ovi posteri koji su mi se netraženo vratili na profil da se samoobrišu, ili ću morati da cimam modove da rade taj prljavi posao? :)

Цимај их, неће ништа само да се уради :Д

Е, ово што је букснетина питао, мало је контрадикторно, али ако нису говна, што би био спем... Глупо би било...

Лули је у праву. Ја рекох малопре да се играте, али не правите турнир, али ипак ћу морати да променим ту одлуку због овога горе цитираног.

kakav turnir moderatoru ?

očaj.

pusti me da ti prodžaram forumom i daću ti retardiran razlog da zaključaš pola temi.

jebe mi se, radite šta hoćete. Nemojte slučajno da vam se smore ljudi za Vukajlijašku Evroviziju koja se održava jednom godišnje.

Smarko, bre.
Trudiš se da nadmašiš Kostića, znam, ali nemoj više, brate :)

Buksno - a što baš 20? I ako to ne misliš raditi često - okej je.
Banini i Predražinjo - prijavite ih na standardnoj temi za brisanje tuđih postera, samo naglasite da su ovi zbog Kaizijevih majstorije povampireni.

Smarko, bre.
Trudiš se da nadmašiš Kostića, znam, ali nemoj više, brate :)

Досадно ми бре, не знам што ћу да радим, вруће напоље, а ТВ црн за гледање, дефке још црње за читање, свака 2345. ваља :)

СМарко

Moć statistike

90% ljudi poveruje u laž ako je obrazložite statističkim podatkom.

Написа си само нешто што је научно доказано... Копи пејст практично...

Ali u tome je fora, ja sam izlagao ali sam upotrebio statisticki podatak...kapirate. Zato sam i mislio da mi je obrisana, neko nije skapirao.

Oće li novi Kup skoro?

Buksno - a što baš 20? I ako to ne misliš raditi često - okej je.

Дао сам баналан пример, типа 20 дефки. Можда то буде и 50 :)) Не мислим да радим то често, мислио сам само једном, кад будем био довољно наварен да ме не мрзи да пишем то све. Па да гледам онда како се поени смањују или расту. :) То би ми било инчрестинг.

Buksno, 50 već ne znam kako bismo podnijeli. :))
Šta ja znam, valjda neće biti problema. Ne znam za ostale, ali mene to baš ne brine puno.

Opet me niko ne *ebe ni 3% i onda dobijem ban zbog spama, a Vi ste pretvorili temu u svoj licni chat izmedju moderatora.
Da ponovim pitanje, zasto mi je obrisan poster kada sam ga prilagodio shvatanjima ljudi koji prate jer onaj naslov nisu mogli da skontaju?
Evo ga poster, prvi naslov je bio "priznajte da ste ih bar jednom ovako zamislili" Posto nisu mogli da shvate o cemu je rec, stavio sam samo Bajga i instruktori i nakon toga je obrisan!
http://vukajlija.com/zabava/posteri/154969-bajaga

Banalno pitanje.

Moderator koji ga je obrisao ga je tad prvi put video. To nema nikakve veze sa tim što si promenio naslov.

Ok, hvala na odgovoru, mada mi i dalje nije jasno kako Vam funkcionise taj sistem, jedan ga oceni pozitivno i postavi, pa ga drugi obrise. Nema ni veze, obrisacu ga i ja pa cu ga postaviti drugi put! Jos jednom hvala na utrosenom vremenu!

Ова тема се закључава трајно.
Пошто сад нећете имати где да поставите питање ''зашто се закључава'' :), ево неколико разлога:
Бесомучно постављање питања о обрисаним дефиницијама и постерима, иако је у првом посту ове теме наглашено да се с тим не претерује. Сви могући разлози за вашу обрисану дефиницију или постер су већ наведени у условима постављања.
Постављање питања о техничком делу сајта за који модератори нису одговорни. За ствари попут багова, датума кад ће бити отклоњен баг, постоји подфорум ПРИЈАВЕ БАГОВА.
Све расправе са осталих тема и делова сајта се преносе на ову, јер је третирана као озбиљна, и стварају беспотребну тензију. Самим тим је ова тема, на једном сајту за забаву, најнегативнија.
Одузима време и одвраћа пажњу, што ауторима, што модераторима, са дефиниција и постера који су ипак приоритет сајта.
* На 95% постављених питања је већ негде на сајту дат одговор.

Од сада, па убудуће, информишите се првенствено овде, као и на актуелним темама актуелних новина. За све што желите да пријавите, довољан је овај подфорум.
Ми ћемо се трудити да обавештења буду ажурна и јасна како бисмо покрили 5% питања која су, на овој теми, имала смисла.

Ponovo se otvara ova tema. Znači jasna pitanja iz nadležnosti moderatora. Ponoviću ono što je već Black Hole napisao u prvom postu:

Mole se svi članovi da pitanja budu jasna i nedvosmislena, kao i da se isključivo odnose na moderatorski opseg nadležnosti. Za sva druga pitanja imate poseban podforum "raznorazna pitanja".

Dalje, pošto je ovo jedna od najbitnijih tema na sajtu, posebno se mole svi da se korektno ponašaju na njoj. Dakle, neki mehanizam postavljanja pitanja bi trebalo da izgleda ovako: autor postavi pitanje, u roku od 24 časa neko od moderatora mu odgovori. Ako u tom periodu niko ne odgovori, autor može da ponovi pitanje. Neodgovaranje moderatora u narednih 24 sata znači da je pitanje nepotrebno, trivijalno i ne zaslužuje odgovor. Svako dalje silovanje istim pitanjem će se tretirati kao spem, kao što će se tretirati i gomilanje pitanja, prepucavanje autora i slično.