Prijava

Što spemujete?

Зато што си педер.

Следеће питање.

Зато што си педер.

Oćeš da ti spomenem kevu u negativnom kontekstu ili ćeš da obrišeš svoj post?

Koliko ima lubenica u jedan kilogram?
Edit: Hvala, ipak se isplatilo otvaranje teme.

zašto je burek samo s sirom, koliko čak noris ume da uradi skleka,kećemo u eu, rusija ili merika, evolucija ili adam i eva, dali je granjka žena ili devojka, dali je rasni stvarno posro ono govno?

burek je i ssirom i smesom, e * pi na 28 skleka, oko 2023 kao nepunopravni clan, ni rusija ni merika, evolucija, zena, ne znam.

Е, одсад овде питајте може ли модератор да мења ник, ја више не могу да одговарам овако појединачно и нек ми се напуши курца свако ко то пита.

Koliki je kajzenov kurac?
Jel grlo moderatora dublje?
lolo

Е, одсад овде питајте може ли модератор да мења ник, ја више не могу да одговарам овако појединачно и нек ми се напуши курца свако ко то пита.

Dali bi mogao da mi promeniš nik na neko vreme, stavi nešto originalno i smešno kao osvetu za sajber prozivke.

Koja je cena zlata na berzi danas?

Напуши ми се курца.

не ти елече хахаха

Zašto plaćanje za odabrane mora u devizama?! Hoće moći uskoro i u dinarima?

Може код мене пошто немам девизни рачун.

NAĆU TE PRAC, JEBO SAM TE ZA OVO!

Може код мене пошто немам девизни рачун.

Cena ista ko i do sad? Al nemoj da izjebeš ko Kurd slepac, ja uplaćujem nedeljno, od usta odvajam, on kulira.

kod mene je 15eur za definiciju, a 10eur za poster ili reakciju. imate prednost da sam moderator koji je najduze ovde, pa sta god da odaberem, ne mogu da mi skidaju inace cu da se svadjam i vracam.
zakljucavanje teme naplacujem 5eur, a banovanje nekog clana 25eur.

imunitet protiv banovanja (razbanujem kad neko banuje) naplacujem 30eur za prvih 5 banova a zatim 5eur po banu na dalje.

moderatora po izboru teram u tri lepe i prozivam na javnoj temi za 30eur.

javite se u pvt za IBAN racuna gde se uplacuje...

To treba na najpopularniji poster da okačimo isto. Ne znaju posterdžije de je forum.

He, pazi ga što je i otvorio račun posebno za banovanje. IBAN, šaljivo