Prijava

Ja da mogu tako, imao bih skoro pa medalju na reakcije. :(

Koja je pesma iskorišćena u klipu Fejzova čarolija što je Agilni ubacio na jutjub?
Ne mogu naći, a odlična.

Nisam Agilni, ali mogu da pogledam.
Edit: Pogled'o.
http://www.youtube.com/watch?v=2zgrbCMUUV0

Molim prvog aktivnog moderatora da me banuje na 2 meseca, pa nek obriše ovaj post ako ruši koncept.
Nije pitanje, al jebiga..

Nema banovanja na sopstveni zahtjev.
Izloguješ se i budeš muško.

O jebiga... Valja li nekog da opsujem, ishejtujem da me zaključate par meseci?

Ne. Izloguješ se i ne uloguješ 2 mjeseca i isto ti dođe.

Reci remcu da je glup. Pošto stvarno jeste glup, a i bezobrazan banovaće te.

Kako se došlo do toga da govno zovu stolica?

можда због позе у којој сереш
није столица, столица, ако се не испразниш у столичастој пози нем појма

додуше, онда се говно не би звало столица, већ сам чин избацивања истих из себе хмм

можда зато што је говно и назив за лошег човека, лицимура који има сто лица ---> столица ---> сролица ---> срблица ---> србица ---> срби, значи срби су говна и срби су столица јер продају воду 200 динара литар за време ванредне ситуације

Надам се да је одговор задовољавајући.

Je li samo meni ne radi opcija za edit pvt-a?
Ako je to namerno stavljeno, moram primetiti da je vrlo nezgodno.
Od trivijalnih situacija kakva je ispravka/dopuna pvt-a (ne radi link do privatnih slika i sl.), pa do ozbiljnijih situacija: najebeš se majke preko pvt-a, a posle se oladiš, shvatiš da je to bila preterana reakcija i da je sve moglo biti rešeno aseksualnim putem itd i cvrc, ne može da se edituje, što zahteva nov mejl u kojem se sve pojašnjava, a time se dodatno ponižavaš, čime se dalje urušava teškom mukom stečen internet-ugled.

Hvala, hidrogene, nisam ispratio ovaj detalj.
Pažljivije ću sastavljati poruke od sada.

знаш како, сајт ће да живне и да буде опет до јаја ако људима укидаш опције, а не уводиш ништа ново

Da li se računa da sam jeb'o ako gurnem samo jednom i ona kaže "nemoj, dobila sam" i tu je kraj?