Prijava

Ne, to nije bio san i samim tim nije za tu temu. A i ne radi se o meni.

Ne znam koliko je ovo pitanje za moderatore ali ajde... Može li da se smanji broj poena potreban za prelazak reakcije iz "Najnovije" u "Popularne" za neku razumnu cifru? Deluje mi da je taj limit negde oko +20 poena odnosa. U poslednje vreme se smanjio broj ljudi koji glasaju za nove reakcije pa mnoge ostaju zakucane na do 20 npr. 19:1, a u popularnim dugo stoje iste. Ovo već nije slučaj sa posterima tamo je glasanje kako treba...

21 ti treba za popularne. Može i tipa 28:7, svejedno.
A neko je već (doduše davno) predlagao da se to spusti, nije moglo.

Nisam moderator, al rekoh da pogledam. He he he he

Ma sve je to ok. Slažem se da treba da bude visok limit da i da se drži standard. Ali ovde je problem druge prirode... Mali broj ljudi glasa za te najnovije. Svi samo pređu preko odabranih i popularnih. I onda se dogodi situacija 25:5 i reakcija stoji. A kao što rekoh kod postera veći broj ljudi glasa pa onda ovo nije problem.

Dragi neune, niki neće docenjuje i toeto... džaba pitaš i džaba se žališ... al' eto neki da ti odgovori razumno...

pa da bi bile medju popularnim moraju biti popularne? ali ako su vec popularne sta ce u popularnim.

bolje stavljati nepopularne definicije u popularne, meni to ima vise smisla.

каће овај сајт думре коначно

ja mislim da ga ti odrzavas u zivotu svoji velikim plucom

Kolfild, ma jesu one popularne ali tek kad tamo dospeju. :-) Što kaže bata gugi neće narod da glasa za nove, kasnije kad pređu u pop. čak i glasaju masovno. Mislim da bi trebale neke stvari malo da se promene...

u pravu je kolfild
jebeno je to
pravilo popularnosti

ŠTO JE MANJE POPULARNIH POPULARNI SU SVE POPULARNIJI

evo vučić
jedini u popularnim

odaberite vučiću nešto
da nam se skine sa kurca

Ni ja više ne ocenjujem ništa, ali ništa više... dođem da vidim ima li koga i toeto...

Au kurac ljudi, nije Sloba kriv...

U principu imam dobar predlog a to je da dok ne glasaš ne vidiš šta ima, a i kad glasaš samo sa + vidiš šta je, dok sa - izbacuje error. :-)

ja nikad nisam ni ocekivao nista, i otkako dolazim, dolazim da vidim ima li koga i toeto.

sto ne pisete nesto dobro, nesto alternativno, nesto buntovnicko, mlado i ludo i divlje, pa da se masa zari i pali?

Pa da zapalim masu... VUČIĆ DOLE!

PREDLOG;
da u popularne ulaze definicije sa skorom 7:1
(nije što je moja, al mrtva bi je ruka odabrala)

predlog: Da se napravi lista nas dobrih autora koji ce moci stalno da pisu, kao na tarzaniji ono, a da novi i ostali mogu da pisu ali da njihovi radovi da prolaze moderaciju moderatora i ekspertizu nas ostalih dobrih autora. Moderacija da bude bitnija od ekspertize, i onda lagano postajemo internet magazin, i to pocne sve da vodi u nekom pravcu.

Dragi neune

Dragi Bravo! lolololo

Neun, slikovitije da ti objasnim, dobiješ ti neku do jaja igračku, tebi je zanimljivo prvih 10 - 15 dana, posle te smori, tako neće živnuti sajt dok se 4. kartica ne ubaci, Averedž je bio blizu da bude četvrta kartica, al jebiga. Nije.

Cenim da trenutno jedino natnat prelazi sve reakcije, ja sam recimo imao običaj do pre jedno 20 dana sve reakcije da obilazim, dok sam zadnjih 10 - 15 ušao 2 puta na sajt. Jbg. Jedino su sportske teme na forumu nedodirljive, uvek aktivne. :)