Prijava

Pozdrav za sve u studiju i režiji.

Hoćete li početi sa rigoroznijim gledanjem na plagijate i slično?

brate, ovde se banuje kako se kome digne kurac.
mikrokosmos ove države. vide (ne)ljudi da mogu glavonje, pa bi i oni da probaju.
inače, da znaš da nikoga nije boleo kurac kada su te sprdali da si paraplegičar, ali ako malo prodžaraš šupak nekom na okupljanju ili im odsviraš nešto, dobar si, banovaće se i za to, nema frke.
to za sada još uvek nije vređanje, to je samo smešno.
Ako im se uvučeš u pakšua onda će prestati da bude smešno i dobićeš svoju porciju pravde, po ličnom izboru da kažeš šta je to.

mislim da ljudi odlaze odavde jer je ostalo previše starih ljudi. previše zimnica i neplaćenih računa, previše ljudi koji su se skorili i zaključali u male svetove u još manjim glavama. i na poziciji su da jedu govna i njima malterišu te svoje male, govnjive, staračke domove.

rekao bih da sam tek danas shvatio šta znači biti star. a moderatori su baš stari. i baš je ekstra što je to dojaja.

vrh tebreks

još kad bi razum mogao da prodre kroz opeku od govana.

Salmonel

brate, ovde se banuje kako se kome digne kurac.
mikrokosmos ove države. vide (ne)ljudi da mogu glavonje, pa bi i oni da probaju.
inače, da znaš da nikoga nije boleo kurac kada su te sprdali da si paraplegičar, ali ako malo prodžaraš šupak nekom na okupljanju ili im odsviraš nešto, dobar si, banovaće se i za to, nema frke.
to za sada još uvek nije vređanje, to je samo smešno.
Ako im se uvučeš u pakšua onda će prestati da bude smešno i dobićeš svoju porciju pravde, po ličnom izboru da kažeš šta je to.

mislim da ljudi odlaze odavde jer je ostalo previše starih ljudi. previše zimnica i neplaćenih računa, previše ljudi koji su se skorili i zaključali u male svetove u još manjim glavama. i na poziciji su da jedu govna i njima malterišu te svoje male, govnjive, staračke domove.

rekao bih da sam tek danas shvatio šta znači biti star. a moderatori su baš stari. i baš je ekstra što je to dojaja.

vrh tebreks

još kad bi razum mogao da prodre kroz opeku od govana.

post pisan srcem <3

Јел може неко да ми каже која је фора са Пазлом и 70 кинти?

Odbanujte Kornelija! Nije on kriv! Mislim jeste malo, ali nije ok zbog hendikepa da banujete!

Krle, ne insistiraj.

JEL SE OVA DVA BANA KORNELIJU SABIRAJU ILI MU SE ODLEZANO VRIJEME PO JEDNOM RACUNA U DRUGI?

Eheheh Pani to je taj humor matori. Ajd sad idi se maži maslinovim uljem po šupku

oces opet da dobijes kurcem po celu bohore?

Što, poznaješ nekog ko ima kurac?

kenjas da ti ONA TVOJA nije pricala o meni?

Kakvi su ovo sxokovi sxta je ovo nebo se otvorilo stadijon je ekspodirao!!!

Jel pun mesec danas jebem li vam dan?

Mesec
Danas
Hehe mag humora i dalje

Zašto neko kad zatraži odabranu dobije bananu a nekome se udovolji zahtevu?
EDIT: Odaberite mi poster ili reakciju

I meni reakciju, mislim da sam potcenjen kao reakcionar(jel se tako kaze?) he he he

Zasto je tema 70 dinara zakljucana?

DA! Svima po reakcija i tri nula za Ipswich!

Hogar_Strašni™
Zašto neko kad zatraži odabranu dobije bananu a nekome se udovolji zahtevu?
EDIT: Odaberite mi poster ili reakciju

Čuj traži odabranu, zar sajt radi po tom principu?

zasto mi je obrisan poster?

Ae banujte jedno desetoro zbog lajka da mogu da ufatim print i postavim poster "KLUB ČITALACA VUKAJLIJE"