Prijava

Sve nas pobanujte i Klit, pardon Kelt nek ugasi svjetlo.
PS. Kelte moze odabrana... pozz.

Stavi ja teo al mi cenzurisali pvt.
Jedan stiker da bude ono zhajkovo :šalim se:

I jedan stiker "moze odabrana?"

Ne smem 100% da tvrdim, ali mislim da je to dublet, što je često kod palatalizacije i sibilarizacije.

Jedan stiker "agi hladno mi je", jedan kajzena bole kurac itd ae pseto88 ti si aker opravi to

Alo majmune kurcis se coveku kojeg zovu glasovna promena!

edit: rajderu sam reko

Čekaj vejvova keva drži u naručju penis88? Ahahahahahah ni to nisam video, više od iljadu puta

Opravicu deku nie frka samo da zavrsim neki projekat ljut imam sada ja cu da opravim na mom novom pentijum petici a ti prodaj posle po knezu imas brate tu facu ulicnog prodavca a i sapcani se cenjkaju jebu kevu jedan mi felne zavaljo kaze titanijumske slago me majmun sreca pa sam ih uvalio bohoru posle

Čekaj vejvova keva drži u naručju penis88? Ahahahahahah ni to nisam video, više od iljadu puta

LOL

a i sapcani se cenjkaju jebu kevu jedan mi felne zavaljo kaze titanijumske slago me majmun sreca pa sam ih uvalio bohoru posle

Win carski win
Lol. Win. Lol
Win carsli win

Promenite ime teme u deku i pseto jedu govna

Ahahaha, likovi sa "y" i svojim godištem u nadimku teraju šegu po forumu, eheheh.

Sad je recimo trenutak za "agi hladno mi je :(((" stiker

Ahahaha, likovi sa "y" i svojim godištem u nadimku teraju šegu po forumu, eheheh.

Banuj nas pa trci pred ogledalo da vidis kakav si sa 2cm i ponekom dlakom vise hahaha

Deku koji smo reme i smare NE VE RA kad nas banuje sad lepo odlezimo ban

To to to samo kul svi misle da ćemo da dođemo sa duplih a mi jako kul

Rekao bih ti da se sagneš, Pseto, ali zajebano bi ti bilo i ovako, a ne sad, pa neću da te zajebavam, eheh.

Kake ste ljute troldžije, volim vas obojicu. Ne onako gej-volim, ali skoro.

Hvala sto me stedis angele :* Odaberi mi reakciju brate povredjen sam :(

Deki uzmi tu letvu sa podeocima i izmeri mi Džordana lolo
Aste nasrali, saću da pročitam