Prijava

a gde si bio, Smradino dvolična, kad su mažnjavali moje slike sa fba i preradjivalu sliku gde sam imao 2 godine u majkinom naručju i umesto glave stavljali glavić. A?

AHAHAHAHAHAHAHA aha4ahahagjgagahagbgajajajajajakb

a gde si bio, Smradino dvolična, kad su mažnjavali moje slike sa fba i preradjivalu sliku gde sam imao 2 godine u majkinom naručju i umesto glave stavljali glavić. A?

LLLLLOOOOOOOOOOLLLLLLLLLLL

Mislim da još u pvtu imam taj gif negde

Ima li neko neki printskrin ili šta već, da se vidi zbog čega je to Pazl banovan.
I glupo je da pišete za bilo kog autora, koga boli kurac za njim i šta će on na sajtu.

http://vukajlija.com/forum/teme/64531-70-dinara
Zbog ove teme valjda samo što je slika izbrisana nemam pojma šta je bilo na njoj

a gde si bio, Smradino dvolična, kad su mažnjavali moje slike sa fba i preradjivalu sliku gde sam imao 2 godine u majkinom naručju i umesto glave stavljali glavić. A?

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAH SUNCE TI JEBEM KRVAVO OCU DA UMREM

Chavez, verovatno. Fotošopiran, možda.

E sad ozbiljno na koji fazon cenzurišete pvt?!? Će pukne neki Strazabur po sajtu a? Nemoj da se igrate!

Čisto da ne zaborimo da si sam sebi odabirao defke

Ako je ovo istina zgotivio sam kelta.

Imam ja tu sliku caveza u pvt-u ako treba za dokazni materijal. Kornelije mi je poslao, on je fotosopirao.

Pa daj da se vidi, preko pevetea.

Imaš kuratz imao sam i ja pa više nemam

a gde si bio, Smradino dvolična, kad su mažnjavali moje slike sa fba i preradjivalu sliku gde sam imao 2 godine u majkinom naručju i umesto glave stavljali glavić. A?

treba napraviti vukajlija stikere za fejs i ovo da bude jedan od njih

PITANJE ZA MODOVE JER JE OVO TEMA ZA TO A JA NISAM PRLJAVI SPEMER NIT SAM CUPAV KO DEKU: DA LI MOGU DA OKACIM SLIKU OVDE DA LJUDI VIDE RAZLOG BANA I DA ZAPUSIM USTA DEKUJU DVOGLAVOM ARAPINU MOJ PVT SE NE CENZURISE JA SAM OVDE PREKO TORA I PROGRAMER SAM LJUT SINOC UHAKOVO PENTAGON I OBJASNIO RASNOM PASKALA

Ima i majica da se napravi u "Copy" Centru za 150 dingera...

Vejve kad se vatas za pravopis kaze se majcinom a ne majkinom. Samo da znas. Nepismenjacino.

Pseto88haker

E i GIFT sam namestio mrda sada