Prijava

Пеки д џем
Главни фазон је што неких 75% људи нема појма о чему се ради у филму. Само знају форе и најпознатије цитате.

Реално.

Па није у Ко то и Маратонцима сељачки хумор.

Реално.

Ništa nije realno.

Ko to tamo peva je do jaja film jer pokazuje opšte crte našeg naroda, ponašanje ljudi u kriznim situacijama i sveopšti gubitak svesti.
Na kraju tog filma svi putnici ginu od jebenih nacista koji su bombardovali BG.

Naspram američkih govana i ostalih naših sranja ovo je film koji je OBJASNIJO a pogotovo kada se ima u vidu materijalna dobra koja su uložena u izradu istog.

Mislim da je proglašen za naš najbolji film 20og veka.

Фејзбукманијак
Мени је рецимо идиотски, као и Маратонци, у рангу ми је Жикиних династија и осталих набројаних овде...

To bre! Ja to ceo zivot pricam!
Mene to tako jebeno ne zabavlja! Nikad mi nece biti jasno umiranje od smeha i komentari tipa "I tata bi sine". Mene bre transfer blama radi od toga!!!
Zapalila bih 98,2% domace kinematografije!

To bre! Ja to ceo zivot pricam!
Mene to tako jebeno ne zabavlja! Nikad mi nece biti jasno umiranje od smeha i komentari tipa "I tata bi sine". Mene bre transfer blama radi od toga!!!
Zapalila bih 98,2% domace kinematografije!

To bre , ocemo vise psovki da budemo cool !

da se ja pitam ja bi.. losu salu na stranu, film stvarno prikazuje kakvi smo.

Ja sam za malo pustio suzu dok sam gledao ko to tamo peva, majku li im jebem nacističku kako su mogli tako pokoriti celi svet jebeni švabo! -

Ко то тамо пева је бољи јер је о обичним људима, какве стално срећемо, Маратонци су ипак надреални :)))

Ko kaze da hocemo vise psovki, ja mrzim psovke u filmovima! Ono jedna dve da, ali svaka druga rec, je tako jadno i pateticno i satro urbano da mi se zeludac okrece od toga.

Ovo je meni do jaja scena recimo...
http://www.youtube.com/watch?v=QqakfJT1_Zg

Taško objašnjava

Фејзбукманијак
Мени је рецимо идиотски, као и Маратонци, у рангу ми је Жикиних династија и осталих набројаних овде...

Мешаш бабе и жабе.

Филм је добар, као и остали набројани филмови из тог периода, али стварно не схватам потребу неких људи да тај филм гледају изнова и изнова. Не само тај филм, него било који други. Добро, сем Кенгура.

Елем, мене ти филмови никад нису нервирали колико филмови новије продукције, тј. они настали деведесетих па на овамо. Све се своди на јебени рат, и осликавање како ми кољемо Хрвате, и они кољу нас. Докле више кој курац, сваки филм је о рату.

Повраћа ми се од "Лепих села", "Карауле", "Ничије земље" и осталих срања.

хахаха, Ћара се вратио да објашњава. Стварно сте претерали са чим упоређујете култне филмове.

Kakvi su da su naši su i 70 % naših filmova mi je bolje od izdrkotina sa stivenom sigalom,staloneom i ostalim opasnim momcima gde je poenta filma da stalone na kraju pobedi.Takođe su bolji i od svih američkih tinejdz komedija kojih ima tuce a svi su kopi pejst.

Najjaci je deda "Decooo" i "Nemojte ljudi ko Boga vas molim" . Zna li neko u koliko je on tacno filmova glumio jer sam cuo da nisu u pitanju samo Maratonci i Ko to tamo peva ?

Претрага, Станојло Милинковић ;)

Чуј, "Лепа села" срање...

fejzbuk..pri samim pomislima si zaradio minus...i idem da ti ga dam