Prijava

Наравно да НЕ СМЕ.

Ljudi, patrijarh je umro. Ne može mrtav čovek da donira organe.

Ja sam čula da su onom starom rekli Pavle, nećeš donirati!

Ma šta će nekome toliko matori organi???

Kažu da hodže imaju najbolje očuvane organe.

Ma koje čuvanje, džabe ti sva zdrava ishrana ovog sveta, kad si u godinama tvoji organi nikom ne pomažu...

Да се ја питам ја бих кроз ову тему протерао аутобус.

МИ ДОНИРАМО ОРГАН! ПОЛНИ ОРГАН!

Duncan Ferguson
Да се ја питам ја бих кроз ову тему протерао аутобус.

хаахахаххахахаахха

jednom davno..pre mnogo mnogo godina...bio jedan sajt iza sedam rutera i dva komsijska interneta i na njemu davno davno davno davno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davnodavno davno davno
se otvorila neka tema....a da se bar na celu prvu stanu neko nije pokenjao

Naravno, nekada davno. Ali danas ima jedan čika, koji se zove kaizen i koji od njihovog spama i navučenosti na net zarađuje mnogo para i koga samo prividno nije briga šta oni rade, dokle god taj novac dolazi (u velikim količinama).

http://img407.imageshack.us/img407/9246/sweetv.gif

Smije li patrijarh voziti autobus?

Докле ће више сваки трол отварати теме кад му буде ћеф?

Не, Кизо. То крши шурнаесту божју заповест "Немој возити моторна возила ДЕ категорије, немој им се клањати, нити им служити".

А Е категорије?

Ali mislim da bi po ovom novom zakonu možda mogao, a?

Kosovo je argentina...

FOKLANDI SU SRCE UJEDINJENOG KRALJEVSTVA! SRCE UJEDINENOG KRALJEVSTVA! SRCE UJEDINJENOG KRALJEVSTVA!

Može li Englez biti patrijarh?

Naravno, nekada davno. Ali danas ima jedan čika, koji se zove kaizen i koji od njihovog spama i navučenosti na net zarađuje mnogo para i koga samo prividno nije briga šta oni rade, dokle god taj novac dolazi (u velikim količinama).

Ma zgrće lopatom...

Да се ја питам, не бих мамограф овде паркиро.

Tako nekada ne volim ovaj osećaj - znate onaj osećaj, kada se u američkim filmovima svi rugaju naizgled ludom besućniku koji govori da će do kraja dana da bude smak sveta, a onda dođe do smaka sveta i niko ga nije slušao.